Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kölyökkutyám 3 hónaposan...

Ha a kölyökkutyám 3 hónaposan megkapta a veszettség elleni oltást, akkor azt 6 hónapon belül ismételnem kell?

Figyelt kérdés
Mert én így olvastam a neten, viszont 2 állatorvos azt mondta, hogy nem kell.
2014. ápr. 26. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt például azt írják, hogy csak 1 évesen kell:

[link]

Itt például azt, hogy 6 hónapon velül ismételni kell:

[link]

[link]

2014. ápr. 26. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, 6 hónap múlva meg kell ismételni.
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában kivárják a 6.ik hónapot és akkor ismétlés. Onnantól pedig évente kell csak.
2014. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első oltáshoz képest igen, 6 hónap múlva ismét kell kapnia egy veszettségi oltást a kölyöknek. Utána egy év múlva. Az én kutyám is így kapta.
2014. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsö veszettség elleni oltást 6 honap mulva meg kell ismételni,majd pedig évente.Igy tarthato fent a megfelelö immunitás..Nem tudom milyen állat orvosok mondták ezt.Az én állatorvosom mult csutörtökön oltotta az enyémet veszettség ellen ,de a következöt már beirta az otási könyvbe oktober honapra.
2014. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy csak én értettem félre :)
2014. ápr. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!