Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is kullancs volt?

Szerintetek is kullancs volt?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt kint voltam a kertben, kutyáztam. Egyszer csak fogta magát, odarohant a ház falához és az orrával lepiszkált valamit. Meg akarta enni, de rászóltam. Mikor odamentem, akkor láttam, hogy egy kullancsnak kinéző valami volt. 6 kampós lába, kicsi feje és nagy potroha volt, nagyjából 1-1,5 cm lehetett. Teljesen sáros volt, és mivel nem voltam benne biztos, hogy mi is az, illetve meg is ijedtem, meg ne csípje a kutyámat vagy engem, gyorsan eltapostam, csak utána látszott meg az igazi színe, ami leginkább egy kullancséhoz hasonló. De, mégis mit keresne a falon? Szerintetek az volt?


nagyjából így nézett ki:

[link]


csak a potroha kicsit világosabb és csepp alakú volt



2014. ápr. 26. 22:44
1 2
 1/13 Kaotikuss ***** válasza:
Igen egy kulancs lehetet.Valszeg azért mászot fel a falra mert igy könyebb rátapadjon vagy ráesen egy állatra.
2014. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Kutyánmajom lehetett, az 1-1.5cm. Pesti vagy?
2014. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1-1,5 cm? Áh szinte kizárt h az lett volna.
2014. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kullancsnak 8 lába van.
2014. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha széttapostad, és utána úgy nézett ki, mintha egy mini vérrel teli lufit kentél volna el, akkor valószínűleg kullancs volt. De nézegess képeket a neten kullancsokról, és ha nem ismered fel, akkor tuti nem az volt. A hat láb meg a méret is gyanús egy kicsit.
2014. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

durva ilyet mondani, de amikor kiloccsant, akkor nem volt véres

de még nem is láttam ilyet, a képek alapján is egy kullancsra hasonlított


józsef attila akárki: igen, pesti vagyok, baj? :) képzeld, itt is látni bogarakat, állatokat, csillagos eget, attól, hogy valaki a fővárosban él, ugyanolyan ember, mint egy vidéki...

és az nekem ne dumáljon, aki egy dögöt evett kutya gazdájának xanaxot ajánl... :)

2014. ápr. 26. 23:45
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Te kullancsidomár, én is pesti vagyok, és ráadásul gyógyszerész.
2014. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kizártnak tartom, hogy ilyen helyesírással gyógyszerész legyél...:D
2014. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
kár
2014. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, fiam, kétlem, hogy ilyen helyesírással te gyógyszerész lennél... :D

Az első napon kivágtak volna az egyetemről. :D

2014. ápr. 27. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!