Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 5 eves kis maltai selyemkut...

Lia1963 kérdése:

Az 5 eves kis maltai selyemkutyam boren fekete foltok, keletkeznek, mintha dalmatin kutyus lenne valamelyik ose. A fekete bor a feneken es a sunciajanal atutt a szoron, van mar szortelen resz is, ugyan mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon csunya hatulrol szegenyke, ivartalanitva van, kislany. Talan faradtabb mint korabban, de jo etvagya van, nem tunik betegnek. Az orvosunk inkabb szarvasmarhazoz es sertesekhez ert, vett tole vert es varunk. Mi baja lehet?

#bőrbetegség #feketedo bor
2014. ápr. 27. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne akkor egy normális állatorvoshoz vinni. 5 évesen kijön ilyesmi a kutyán elég fura.
2014. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el egy normális orvoshoz. Nem csak vért kellene venni tőle, hanem bőrkaparékot is. Nem vagyok szakértő, de amikor legutóbb hasonló fekete foltokat láttam egy kutyán, az fertőzés volt.
2014. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért vitted olyan orvoshoz, aki a kutyákhoz nem ért? Azonnal keress másik állatorvost.

Biztos, hogy máltai kutyusod van, és nem keverék?

2014. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kerdezo vagyok- sajnos kelet Szlovakiaban elek, raadasul videken,itt nem valogatunk jobb allatorvosok kozott. Kassara kell utaznunk-100 km, ott mar megelnek az allatklinikak, holnap estefele kaptunk idopontot.Tavaly osszel fogadtam orokbe azt a kis cukorfalatkat, eppen ivartalanitas utan volt, semmi folt nem volt rajta.Most naprol napra tobb es sotetebb. Remelem ugyes dokira talaltunk, koszi a valaszokat.:-)
2014. ápr. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!