Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet KÍVÜL szegecses...

Hol lehet KÍVÜL szegecses (fekete lehetőleg) bőrnyakörvet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A Rottweileremnek szeretnék szegecses nyakörvet, nem belül, hanem kívül.

Arra a szegecsre gondolok, amit a pánkok szoktak hordani..

Pl. szegecses karkötő.


Az a típus, csak kutyanyakörvbe.



2014. ápr. 28. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Belül szegecses nyakörvről még nem hallottam :D :D

Freshnapfban nézd meg, vagy egyéb, állatfelszerelési boltban.

2014. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
sexshop :D am meg nézz neten állatkereskedéseket, pl e-pet.hu meg van egy rakat más , onnan válogathatsz és megrendeled ennyi :) , szval állatosnál találsz ilyet sztem , bár be kell nézned hozzá egy pár helyre lehet :D
2014. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi de eleve félnek a fajtától. Ha ráadsz egy ilyet még jobban kihangsúlyozod ezt. Ha farok növelés helyett használod vegyél neki sima kék nyakörvet
2014. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Google-ba beírod és kiad egy csomót, hogy hol lehet venni.


Bár szerintem elég gagyik ezek a nyakörvek, de te tudod... én nem raknék a rotimra, de semmilyen kutyámra se.

2014. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Rakjál, de hogy ebbe ne vidd kutyák közé, az fix. Jó kis sérülést tud okozni a másik kutyának. Plusz igen gagyin néz ki....
2014. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És a lánc nyakörvhöz mit szóltok?
2014. ápr. 28. 17:44
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
A láncnyakörv jobban hangzik :D És a rotikhoz nagyon is illik :)
2014. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ambruska Péter Szíjártó. . Nagyon szépen dolgozik. Tok egyedi dolgokat is vállal.
2014. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Lánc?? Szerintem az is szörnyű... Miért nem lehet csak sima bőr nyakörvet rátenni? Vagy egy sima fojtóval sétáltatni? Nem is egészséges, ha folyton rajta van a nyakörv a kutyán...
2014. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szögesbe nem csak másik kutyának tud sérülést okozni, hanem neked is. Képzeld el, hogy neki megy a lábadnak, és végigkaristolja a "pánkos" nyakörvével. Nekünk Ambruska Pétertől van egy vastag bőr nyakörvünk ez amolyan "ünneplős" amúgy sima láncot használok, de csak sétánál, otthon nincs rajta a bolhanyakörvön kívül semmi.
2014. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!