Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 es fel honapos kiskutyam...

5 es fel honapos kiskutyam nekem tamad?!

Figyelt kérdés

Ha leszidom akkor elkezd morogni es felem ugrik,es ott harap ahol er, ha nem er el akkor meg elkezd nyusziteni es azt harapja amit er pl takaro.

Masfel kilos kutya, de valamiert nem tisztel.. Szokott kapni a seggere,de olyankor meg idegesebb lesz.

Hiaba probalom nevelni, nagyon makacs.


2014. ápr. 29. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem a seggreütést hívják nevelésnek, te szerencsétlen.

Nem értem, hogy az ilyennek miért kell kutya, ha abszolút nem vagy felkészülve a tartására.


Olvass Caesar Millan könyveket, vagy menjetek kutyaoviba, és ne üss soha többet a seggére.

2014. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Mióta nevelés a popsicsapkodás?


Ha te visszabeszélsz a szüleidnek ők meg pofán vágnak,akkor elszégyelled magad és igazat adsz nekik?


Kutyaiskola...sürgősen,mert eléggé analfabéta vagy,ne haragudj...de egy 5,5 hónapos kutyánál ezt elérni,már tehetség kell.

2014. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy, 10?

Nagyon nagy sürgősen fogadd meg az előttem szólóak tanácsait. Később még hatalmas gondok lehetnek ebből. Ugye te sem akarod, hogy rossz legyen a kutyádnak...?

2014. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
annyira gonoszak vagytok, nem mindenki születik úgy hogy értsen a kutyákhoz. Kérdező nálatok falkavezérségi gondok vannak. Első lépésnek olvasd át a cerberos kiadványát ezzel kapcsolatban (az oldalukról letölthető)
2014. ápr. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Bocs az offért, de... tudtommal nem születik senki úgy, hogy ért az állatokhoz... ehhez tapasztalat kell, hogy megtanuld hogy kell nevelni, szobatisztává tenni, stb... nem támadni kell rögtön, hogy egy ilyen hülyének minek kutya, macska, akármilyen állat, hanem az kell, ha te többet tudsz már, mint a kérdező, akkor segíts neki, írd le a tanácsodat, véleményedet. Na, ennyit akartam.
2014. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Az első kutyámnál én is mindent elrontottam sajnos és nehéz volt kijavítani a hibákat. A második olyan jól nevelt engedelmes minta kutya, nincs vele semmi problémám. Szerintem is olvasgass Cesar Milan könyvet vagy nézd meg a sorozatát és abból sok mindenre rá jöhetsz, igaz nem fog tökéletesen működni, de jó lenne helyre rakni a falka sorrendet nálatok.
2014. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
78%
Pofozod? Amikor engem is megver az apám (S.O.S.! Miért káromkodik apám és miért akar bántalmazni? kérdés) még hergeltebb leszek. Felteszem a kérdést: volt, hogy megsimogattad az állatodat? Volt, hogy kedves voltál vele? Na meg persze kutyasuli/ovi, és remek tündibündi kedves kiskutyád lesz! ;)
2014. ápr. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem úgy születik, hogy ért a kutyákhoz. DE talán nem is úgy kéne kutyát venni, hogy kb annyit tud az ember, hogy elől ugat, hátul xarik. Ezt hívják felelőtlenségnek.
2014. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Valóban senki nem úgy születik, hogy ért a kutyákhoz, ezért kell UTÁNAOLVASNI, UTÁNAJÁRNI a dolgoknak, és felkészülni! A kutyát meg nevelni, tanítani kell, nem verni.

Lehet, hogy sikerült egy szaporítótól egy ideggyenge példányt vásárolnod, ha nem, akkor csak nevelni kell. Kutyaiskolában a legcélszerűbb, mert magadtól nem fog menni.

2014. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Azoknak a nyomorultaknak, akik itt élik ki a frusztrációjukat mindenkin, aki tanácsot mer kérni, hadd üzenjem már meg, hogy én is egy rakat könyvet elolvastam, mielőtt kutyám lett volna meg falkavezérséges honlapokat, néztem a CM videókat, mégis mindent elcsesztem az elején. Mára már megtanultam róluk elég sok mindent, nem sok mindenben kell tanácsot kérnem, de én sem (ahogy szerintem ti sem) így kezdtem. Tök jól esett, hogy tettem fel ide kérdéseket, és minden hülyének el lettem hordva, mint ahogy most a kérdező. Tényleg tök sz-r arc, hogy megkérdezi, hogy mit kéne tennie, hogy javuljon a helyzet, ahelyett hogy kidobná vagy menhelyre adná.

Vegyetek már vissza az arroganciátokból, azért mert sz-r életetek van, még nem kell mást oltani. Köszönöm a figyelmet.


ON: Kérdező, én egy jó kutyasulit javasolnék, ahol megtanítják, hogy hogy állj a kutyához, hogy mozgásra, szabályokra, határozott, kiegyensúlyozott vezérre van elsősorban szüksége, csak aztán szeretetre.

2014. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!