Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném helyre tenni a...

Szeretném helyre tenni a falka sorrendet. Ötletek?

Figyelt kérdés
Cerberos-on kívül mert azt már próbáltam több hónapig és nem használt. Néztem Cesar Milan videókat de abból se jöttem rá, hogy mégis hogyan érjem el, hogy halgasson és figyeljen rám a kutyám.
2014. ápr. 30. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Keress olyan szakembert, aki rátok tud nézni élőben és megmondja, hogy hol a hiba és min változtass. Így, hogy ennyi mindenene végigmentél, még kisebb az esély arra, hogy egyszercsak valamelyikünk beletrafál a tutiba, és kitalálja, hogy mi a gond.
2014. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha pórázos vizsga volt, akkor tuti tükrös/alfás suliban voltatok...ott viszont érdekes a szöges...na mindegy.

Tényleg fogadd meg a tanácsokat, menj másik suliba, szakemberhez!

2014. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez az iskola se nem tükrös, se nem alfás. Itt csak az oktató elvégzett egy sulit és nyitott egyet itt a városban. Ő inkább NJ-ket képez ki meg BJ-t rendőrkutyának. A vizsga része volt az agility is. Szóval egyáltalán nem híres iskola. Viszont van ott sok fajta kutya de egyik sem tökéletes. Én úgy vettem észre mindegyik amelyik nem NJ és nem ő tanítsa az nem figyel oda a gazdájára. A vizsga alatt mindegyiket fegyelmezni kelett ( nem ült le lenyomni a farát, rángatni mert nem ment szépen a láb mellett ... )
2014. máj. 1. 08:52
 14/16 zsuzsabazsa ***** válasza:

Válts kutyaiskolát, mert amit leírtál az nem normális a kutya iskola részéről. Vizsga alatt már nem fegyelmezünk kutyát. Normális vizsgánál egy a vezényszó és egy a végrehajtás. Ott már nem lehet fegyelmezés, mert az a kutya amelyiket fegyelmezni kell a vizsga alatt az már eleve megbukott.


Nem tudom, hogy sikerült levizsgáznod 90% an, de az is meglehet, hogy a kutyád azt hiszi mint a legtöbb kezdő kutya, hogy csak az iskolában kell fegyelmezettnek lenni azon kívül már nem.

Tényleg menjetek másik suliba.

2014. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Télen megyek újba, most nyáron már nincs rá lehetőségem, addigra viszem a kölyköt is.
2014. máj. 1. 09:25
 16/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha van arra lehetőséged, házhoz hívj ki néhány alkalommal egy másik oktatót, biztos tud jó technikákat mutatni
2014. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!