Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat valasszak?

Milyen kutyat valasszak?

Figyelt kérdés
rotti,dandog,PITB.,amstaff,bullt.
2014. máj. 2. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind keménykezű gazdát igénylő kutyák.Az előző kérdésed az volt,hogy mi a különbség,meg hogy ugyanaz-e a pit meg a staff.Ne haragudj,de aki ennyire nincs képben,annak nem való a felsoroltakból egyik sem.


Ezek a kutyák,ha fajtatisztát szeretnél drágák,és nem is adják akárkinek.Te gyanítom sehonnan nem kapnál,csak szaporítótól.Azok a kutyák zömmel ideggyengék,betegesek és messze nem fajtatiszták.


Nem kutyával kell keménykedni...


Sem a kutyának,sem neked nem lenne jó.

2014. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján mégis mit mondjunk??
2014. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kettő válaszadónak igaza van. Az egy dolog, hogy neked ezek tetszenek, de nem biztos, hogy neked is való bármelyik fajta. Mindegyikhez kemény kéz kell, különben elvadulnak. Te mit tudsz nyújtani a kutyának? Meg tudod nevelni? Mennyit tudsz vele foglalkozni? Fogod szeretni? Tudod vállalni a kutya tartását 10-15 évre? Ezekre válaszolj. Ha nem, akkor egy plüsskutyát javaslok.
2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előzőkkel értek egyet.Ha csak azért kell mert a haverok szerint atom menő,meg jól néz ki,akkor inkább plüss kutya kell neked.

Amiket felsoroltál,határozott gazda kell.Nem is szörnyek,de nem is gügyögni való kis nyuszikák.


Sokan viadalozásért választanak ilyen kutyát ami állatkínzás.Ahogy az is ha kidobod a kertbe egy 3 méteres láncra egy tál poshadt víz társaságában.


Lenne rá időd?

Tudnál vele órákat sétálni,futni?

Megtudnád neki biztosítani a körülményeket?


2.lehetőséged van:


100 000 ft-nál is drágábban,veszel egy törzskönyves,biztonságos helyről választott kutyát.

Vagy veszel egy ötösért egy ideggyenge,beteg kutyát,akinek a gyógyítására,szenvedésére rámegy a gatyád is.(tisztelet a kivételnek,vannak beteges törzskönyvesek,és jó szaporítósok is csak ritkák,nagyon!)


Ha ezekre biztos választ tudsz adni,és tudsz róla gondoskodni akkor jó lehet bármely kutya.Csak a kutya nem játék.

2014. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én mar felkeszültem arra amit irtatok es en valasztottam nem a haverok a szomszed is ijet nevel és ha "baj" lenne ő tudna segiteni és nem azt jelenti, ha nemtudom,hogy mi a különbség,hogy tapasztalatlan gazda vagyok nem?És ha ugy gondolod magadnak tarthatsz plüss állatot.
2014. máj. 2. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De,pont azt jelenti,hogy tapasztalatlan vagy.Ha annyira bele lennél zúgva bármelyik fajtába,akkor nem ide jönnél megkérdezni,hogy mi a különbség,meg hogy "melyik a jobb?"...na meg hogy MI mondjuk meg,hogy milyen kutyád legyen...


Most komolyan én döntsem el,hogy kivel akarsz 15 évet élni és kiadni 100-150 ezer ft-ot??


Én a kutyák érdekeit nézem,neked nem való ilyen kutya.Ha belátod,akkor szereted a kutyát és nem menőzésből kell,ha nem látod be,akkor csak menőzésből kell,mivel még a különbséget se tudod a fajták között...

2014. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az animal planet neldolgozol?Nagyon tudod egy kérdésből milyen vagyok 1év mulva ha kapok egy ilyen kutyát elküldök egy képet
2014. máj. 2. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ott dolgozni,elég ha van kutyás tapasztalatom.És nekem van.


Neked meg menőzésből kell ilyen kutya.Előre sajnálom.


Bár,ahogy látom,gyerek vagy még,nem tudom honnan lenne 100-150 ezred csak a kutya vételárára,ráadásul te nem kaphatnál fajtatiszta kutyát tenyésztőtől.

2014. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!