Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám a kukából ma már...

Kutyám a kukából ma már másodszorra kihalászta és azt hiszem megette a használt tampont. Nagyon bizarul hangzik, de sajnos ez komoly. Lehet baja? Miért eszi?

Figyelt kérdés
Koprofágiáról már tanultam és hallottam is, de ezt komolyan nem értem, hogy miért csinálja.. nagyon undorító, és csak ma kezdte ezt. mindenesetre el lesz závra a kukától. de mitől lehet ez?
2014. máj. 2. 23:56
 1/4 A kérdező kommentje:
:D gondoltam, hogy lesz ehhez hasonló válasz..de most ez egy komoly kérdés volt, mégha viccesen is hangzik :D
2014. máj. 3. 00:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne baja. Amennyiben a tampon nem emészhető (erről sajnos nincsenek információim, még nem próbáltam megenni), simán okozhat bélelzáródást vagy egyéb csúnyaságokat. Hívd fel a dokit, hogy mi legyen, és ha bármi furcsát tapasztalsz, irány az ügyelet.

Valószínűleg egyébként azért pont azt pécézte ki, mert annak nagyon erős gazdaszaga van. A pitem egy időben a szennyes zoknikat lopkodta, ha hiányoztunk neki, az öreg kutyám a párnacsücskömet csócsálta még szeparációs szorongásos korában. Minél erősebb a szag, annál jobban vonzza a kutyát.

Ha nem voltál otthon, amikor kilopkodta a cuccot, akkor szeparációs szorongásra gyanakszom, ha meg igen, akkor súlyos alulfoglalkoztatottság vagy félrenevelés a valószínű. De így látatlanban ennyi infó alapján nehéz megmondani. Mesélj kicsit, mennyi idős, milyen fajta, milyen nemű, mennyit és hogyan szoktál vele foglalkozni, satöbbi, ami eszedbe jut.

2014. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 éves, nemigazán az a gazdifüggő tipus, napközben ha itthon vagyok, a másik szobában van és alszik, nincs nagy igénye,ennek ellenére mindig foglalkozok vele, épp ezért is nem értem, hogy most hirtelen miért lett ilyen nagy vágya, hogy a közelemben legyen ilyen módon, főleg, hogy itthon voltam.. főiskolán tanulok a kutyákról, szóval azért valamennyire értek hozzájuk, de most sejtésem sincs, hogy miért csinálhatta ezt..
2014. máj. 3. 00:52
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg menhelyről van, szuka, ivartalanítva, eléggé félős állat, sokszor szorong, pld ha sétálni akarom vinni.. ennek ellenére fizikailag allergián kívül rendben van, kint aktív, mindig póráz nélkül sétáltatom, labdázunk, hallgat rám..
2014. máj. 3. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!