Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia buldoggal mit kezdjünk...

Francia buldoggal mit kezdjünk, hogy ne eregessen olyan iszonyatos büdöset?

Figyelt kérdés
Viccesnek tűnhet a kérdés,de iszonyat mit művel,azt hallottam nem mindegyik ilyen.
2014. máj. 3. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Házi kosztot kap enni? Én úgy hallottam,hogy a házi koszttól szoktak a kutyák büdöset szellenteni.
2014. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom attól is függ, mit adsz neki enni
2014. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A buldog helyett véletlenül bugyit olvastam. :D


Komolyra fordítva a szót:

Nem lehet, hogy beteg, valami gyulladás van a szervezetében, vagy valami? Hány éves kutya? Állatorvost kérdeztétek?

2014. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az bizony jó eséllyel a kaja lesz. Mit eszik?
2014. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gabona mentes táppal etess az nem puffasztja fel a kutyát, vagy etes barf módra (nyers hússal és gyümölcsökkel) akkor tuti nem fog pukizni. De egyébként egy bulldoggal velejáró a puki csak úgy mint az eget rengető horkolás :D
2014. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,a kutya a gyerekeméké,nem tudom pontosan mit kap enni,valami száraz kaját leginkább,de természetesen nem lehet ellenállni a "böszme"cuki nézésének ezért házit is kap.Megköszönném,ha tudnátok ajánlani konkrét tápot ami elérhető áron kapható és enyhíti a problémát(D.túli megyeszékhelyen lakunk). Szép napot
2014. máj. 5. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a ti kutyátók konkrétan melyik táptól ereget, azt nektek kell kitapasztalni, a pitem a Brittől lett vegyi fegyver, pedig az jó minőség, a másik kutyámnak semmi baja nem volt vele. Kísérletezni kell :)
2014. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös voltam akkor etessetek nyers hússal és zöldségekkel (barf). Ez olcsóbban jön ki mint egy prémium táp.
2014. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!