Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak jó a johnsons baby...

Kutyáknak jó a johnsons baby sampon?

Figyelt kérdés
a kutyás boltban csak bobi meg ilyen gagyinak tűnő samponok voltak, és gondoltam inkább ez. valaki használta már kutyára?
2009. dec. 25. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá,de a kutyás boltban nyilván jobban értenek hozzá. gondolom az a bobi sampon nem annyira gagyi. kutyasamponból nincs ám akkora választék.
2009. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem.Külön kutyasampont vegyél.Mert az kicsaphatja a kutya bőrét (az enyém véresre vakarta magát),vagy irritálhatja a szemét.Amúgy a Bobi nagyon jó,én is azzal mosom a kutyát.
2009. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad használni, mert a humán készítmények teljesen eltávolítják a bőr felszínéről a faggyúréteget, ami embereknél jó is, de kutyáknál ezzel megszűnik a természetes védőrétegük. Emiatt előbb-utóbb bőrbetegségük lesz. Teljesen máshogy működik a bőrük, mint nekünk. Keress inkább webáruházban kutyasampont.
2009. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Attól is függ, hogy milyen fajta kutyád van!

Mert ha rövidszőrű, és allergiára nem hajlamos, és csak 3 havonta, vagy fél évente akarod megfürdetni, akkor jó rá a babasampon.

De ha pl yorkid van, akkor nem ajánlom!

A fressnapfban lehet kapni sokféle sampont!

Vagy webáruházakban, ha vidéken laksz.

2009. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is evvel mostam egy párszor, mert nem volt éppen kutyasamponom, mikor nyaralni voltam és dögbe feküdt a kutyám. Muszáj volt fürdetni és csak ez volt kéznél. De nem ajánlom, nagyon kiszárad a bőre és a szőre is, annyira, hogy utána filcesedd a szőre és hetekig vakarózott a kutyám. Inkább rendelj netről vagy vegyél kutyás boltban speciális kutya sampont, de ha nem sajnálod rá a pénzt, vegyél profi kutyakozmetikás sampont. Kicsit drágának tűnhet, de koncentrátum, hígítani kell és ha kiszámolod, a hígítás után mennyi lesz belőle, akkor nem is olyan drága. Én ilyeneket használok most már és ezek a legjobbak. (Bobit én sem szeretem.)
2009. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM! maximum a Bobi de ezek az olcsóságok a kutya szőre kihullásához vezethetnek, gombásodás, és egyéb bőrfertőzéshez is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Emberi sampont sose használj kutyán. A Bobi egyébként szerintem jó, semmi baj vele. De ha nincs kéznél kutyasampon, akkor inkább használj tiszta vizet, soha ne használj semmi embernek valót (sampon, szappan, mosószer és társai), hacsak nem akarod tönkretenni a kutyád szőrét, bőrét, egészségét.


Télen egyébként nem fürdetnék, legfeljebb a hasa alját zuhanyoztatnám le tiszta, langyos vízzel, ha séta közben nagyon összesározta magát.

2009. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!