Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak ha az unoka...

Mit csinaljak ha az unoka tesomék kutyája "támad"?

Figyelt kérdés
Menhelyi kutya 3 hónaposan került hozzájuk (most 4 hónapos) és nem foglalkotnak a kutyuval szegény egész nap kinn van és amikor elmegyek hozzájuk akkor én(mint kutyás gazdi) kimegyek hozzá és játszani akar de meg a fogai is hegyessek es megtámad de nem úgy mint egy kiskutya hnem minha telleg támadna és kiszakitja a ruháimat de ha lenyomom a fejét h megmutassam neki h ki az "úr" akkor engem szolnak le mit tegyek? :(

2014. máj. 4. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Vágd pofán. Mármint unokatesódékat, amiért nem foglalkoznak a kutyával. Ha már így cuki kölyökként sem érdekli őket, akkor mi a frásznak kellett nekik egyáltalán kutya?
2014. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
4 hónapos, még kölyök, csak játszani szeretne. Te mint "kutyás gazdi" igazán tudhatnád! Összetéveszted a játék kedvet a támadással. S NE nyomogasd szerencsétlen kölyök fejét!
2014. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Ajánlom a Magyar Helyesírás Szabályai kötetet, inkább azzal izmozz, ne egy kutyával.....
2014. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Támadj vissza.
2014. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Én a mehelyt vágnám pofán, hogy ennyire nem érdkeli kinek adják. Aztán mégis mindenki őket isteníti, hogy milyen hatalmas munkát végeznek. Anyámmal is ezt csinálták, bement, rámutatott egy kutyára és 5 perc múlva távozott vele...
2014. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 reni0420 ***** válasza:
0%
Meg kell fenyíteni... Ne a kutya 'uralkodjon'!
2014. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sippara ***** válasza:
82%
Utolsó te inkább ne adj tanácsokat, a saját már elcseszett kutyáddal kerülj szakemberhez előbb.
2014. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megoldottam dzerencserr, bementem amikor "tamadott" es utana megint kijottem most hoztam jutifalit es megtanitottam leulni :) szegeny kutya se testileg se szellemileg nincs lefarasztva:(
2014. máj. 4. 18:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Amm a helyesirasert bocs telorol vok szval nem nezem at minden egyes szavam amit irtam :$orry
2014. máj. 4. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha támad simogasd meg a fejét,ha nem sikerül nem az ên hibam.
2014. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!