Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztrál vörös border colliet...

Ausztrál vörös border colliet hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Megbizható helyről az országon belül.De lehet sable is.

2014. máj. 4. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Külföldön vagy a Dashing Dawn kennelben esetleg a Silver Dreams jöhet még szóba de ott 200.000ft egy vörös
2014. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez a kérdés (vagy nagyon hasonló) néhány hete elhangzott. Keress vissza, ott próbáltak segíteni, bár kevés sikerrel, ha jól emlékszem.

És pont ilyen "tudatlan" válasz érkezett rá. Kedves első! Aki nem ért hozzá, ne adjon tanácsot. A Silver Dream kennelben ausztrál juhász kutyát tenyésztenek, nem pedig ausztrál vörös border colliet. Ne keverjük már a szezont a fazonnal, helyesebben a fajtát a színnel.

2014. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Real Pearl-re gondol az első. a Dashing Dawnban eddig nem volt ausztrál vörös kutya, nem feltéttlenül lesz ilyen színű kölyök csak azért, mert van egy ilyen színű kutyája, mert recesszíven öröklődő szín. kérdezd meg a tenyésztőt, tevrez -e ilyen almot, ha már annyira ragaszkodsz ehhez a színhez. a Bordermaniában is vannak vörösök és ha hajlandó lennél utánanézni te magad, akkor rájönnél, hogy van még pár kennel. mindazonáltal a legnagyobb baromság színre venni bordert.
2014. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sable-re ugyanezek vonatkoznak.
2014. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Real Pearl kennel
2014. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. máj. 4. 13:11
 7/11 A kérdező kommentje:
harmadik:utána néztem én is ,egy olyan kennelt találtam is ahol van ausztrál vörös border
2014. máj. 4. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok már annyira otthon a kifejezetten show kennelekben (itthon meg máshol nincs ee red), de nem úgy rémlik, hogy több alomban volt már ee red. ehhez nem feltétel az, hogy valamelyik szülő az legyen, illetve egy vörös szülővel sem biztos, hogy lesz vörös kölyök. ezért fel merem tételezni, hogy olyan hűdenagyon alaposan nem néztél körbe.
2014. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*úgy rémlik, hogy nem csak egy alomban volt ausztál vörös kölyök.
2014. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Elnézést de 5 éve ismerem a tenyésztőt… a Silver Dreams tenyészt bordereket is!
2014. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!