Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem jó labrador...

Mondanátok nekem jó labrador kennelt?

Figyelt kérdés
Nagyjából, ha tudtok akkor a kölykök árát. Meg, hogy ezek, hogy működnek, mivel soha nem hoztam kutyát kennelből.
2014. máj. 5. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én róluk már hallottam, hogy nagyon jók:

[link]

2014. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Kutyatáron ezeket találtam:

[link]


Pontos árat nem tudok neked mondani, érdeklődj a tenyésztőktől, de arra figyelj, hogy kössetek garanciát a kutyára, adjon chipet, törzskönyvet, oltási könyvet, és ne 20 ezerért árulja a kicsiket.

2014. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyed fel több tenyésztővel a kapcsolatot és kérdezd meg. Figyel arra, hogy a szűrési eredmények fenn legyenek.

Nem tudom, hogy mennyi egy kölyök, de szerintem kb. 120 ezertől kezdődhetnek.


Itt nézz körül:

[link]



1-es voltam

2014. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Most szültettek kiskutyák, egy hetesek a mai napon. :) Az áruk pontosan 100 ezer FT szerepel benne chip és persze azok az oltások, amelyeket 8 hetes korukig meg kell kapniuk. Nyilván törzskönyvesek is. Június végén lehet elhozni őket.

Nagyon szimpatikus a tenyésztő, és látszik, hogy nagyon szereti a kutyáit, hasznos tanácsokat is tud adni ha igényled.

És mindezt onnan tudom ilyen jól, mert én is a jelenlegi alomból fogom kiválasztani a labimat 5 hét múlva. :)

Ha neked is szimpatikus, akkor írj neki/hívd fel, nem tudom, hogy le van-e foglalva az összes kölyök, az biztos, hogy már régóta várható ez az alom, és sok idő volt a foglalásra, mi márciusban foglaltuk. :)

2014. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!