Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelt válasszam?...

Melyik kennelt válasszam? Labrador retrieverről van szó.

Figyelt kérdés

Nyár végére , Ősz elejére terveztem hogy veszek egy Labrador kislányt, kiállítási célra! Jó pár tenyésztővel beszéltem, igazából kettő kennel között nem tudok dönteni :)

Az egyik a Lab' Major kennel, a másik pedig Treasure of Pelso kennel lenne ... Nem tudom esetleg valakinek van tőlük kutyusa ?? :) Vagy ismeri e őket !

Köszönöm a válaszokat.


2014. máj. 3. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem lab major szimpibb :)
2014. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a Lab' Major-ból van labradorom és egészséges :) a tenyésztő is szimpi
2014. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát úgy néz ki hogy a Lab' Major kennelből lesz az első Labim :)

Májusban fognak születni, és mivel Csokoládét szeretnék, ezért is döntöttem mellettük , beszéltem is mindkettő tenyésztővel :)

2014. máj. 3. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se ismerem személyesen, de mindkettőről hallottam már, és megbízható, igényes kennelnek néz ki. Annyit elmondhatok, hogy nekem a Treasure of Pelso egy kicsit szimpibb, sok jó véleményt halottam róla és véleményem szerint gyönyörűek a kutyusok! :) Bár, ha mindenképp csoki színűt szeretnél, akkor valóban a másikat válaszd, mert a Treasure of Pelsonál csak sárga, fekete kölykök lesznek a nyár közepén ahogy olvasom. :)
2014. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm , én is hasonlóan vagyok , de mivel a közeljövőben szeretnék majd egy Sárga kiskutyát is, így tartom a kapcsolatot a Treasure of Pelso kennelel is :)

Most hétvégén fog kiderülni hogy születik e kis Csoki szuka :)

2014. máj. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!