Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera vagy Ecopet Natural?...

Josera vagy Ecopet Natural? Illetve a Joseranak van-e szemcse mérete vagy mind ugyan akkora? Az Ecopetnek tudom, hogy van. Köszi a segítséget

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a joserát ismerem, abból is a kids-et és a festivált. Nem egyformák a tápszemek, a kids pl. viszonylag kicsi, míg a festiválé nagyobb. Nem tudom, hogy a többi mekkora.
2014. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Josera Kids nagyon jó, én juniorral etetek, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az ecopetet nem próbáltam, de szerintem az is jó minőség.

Ha kölyökkutád van, akkor fontos, hogy kölyöktápot adj neki. Előttem írták a Festivalt, az viszont felnőtteknek való. Felnőtt kutyát pedig ne etess kölyöktáppal, mert a veséjét tönkreteheti a sok fehérje.

2014. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!