Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ő megdöglött vagy szervez...

Most ő megdöglött vagy szervez? Aggódok.

Figyelt kérdés
Agár kutyusom (3 éves) délután óta alszik és néha kicsit vonyít de egyre kevésbé. Senki kedvéért nem kel fel. Most mi lessz? Jancsom voltam nem tudtam bubóhoz vinni (doki itt erre fele bubó) holnapig kibírhatja?
2014. máj. 5. 21:50
 1/3 anonim válasza:
28%
Nem fárasztottad ki ezelőtt. Amúgy nem kell félni, az én kutyám (5 éves) is folyton pihen vagy alszik. De ha ez nagyon szokatlan akkor megéri orvoshoz vinni, ami holnapig simán ráér.
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kullancs fertőzésnek is lehetnek ezek a tünetei. Ha babézia vagy lyme kór, akkor orvos minél hamarabb. Ezt a jancson-t nem értem.
2014. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Eszik? Iszik? Bágyadt vagy éber?

Te ismered, neked kell tudnod, a fáradtságtól pihen, esetleg betegségtől elesett a kutyus.

2014. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!