Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy csivavát?

Kaptam egy csivavát?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiú. Semmiféle oltása nincs meg, ez hatalmas baj Mi az első teendő Vettem Neki mindent (kölyök tápot, ágyat, plédet itatót, etetőt, játékokat, hámot, ruhákat, ) Egy napja van nálam kimondottan élénk, és jól érzi magát?
2014. máj. 6. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed orvoshoz, megkapja az első oltást és féreghajtást. Ennyi.
2014. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz és kezdjétek meg az oltási sorozatot minél hamarabb, féreghajtani is kéne.Illetve egy általános kivizsgálást is javaslok.
2014. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is féreghajtás aztán oltások, ami még a felsorolásodból kimardt és majd pótolnod kell: szemkörnyék tisztító (mert gyakran könnyezik a szemük), fésű (mert nagyon vedlenek és nem árt ha heti 2x átfésülöd, jutalom falat mert el kell kezdened tanítani is, én hám helyett a nyakörvet javasolnám mert azzal könnyebb engedelmességre tanítani a kutyát, normális pórázt (nem flexit), és egy nevelésről szóló könyvet illetve beiratni kutyaoviba (nem kapott oltásokat, tehát szaporítótól van, nem hiszem hogy szocializálta volna és mivel csak 5 hónapos kora után kezded meg az oltási programokat nagyon nagy hátránnyal indulsz ezért érdemes kikérni szakember véleményét is)
2014. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Még egy feladat: felkeresed és irgalmatlanul s...berúgod az illetőt, akinél eddig volt.
2014. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!