Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy Csivavát a...

PukkancsWiki kérdése:

Most kaptam egy Csivavát a legkissebb fajtábol Éjjel mindig kaparja az áhyamat hogy mellém akar fekudni és ha nem fektetek elkezd ugatni vagy nyávogni Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Norm válasz
2012. júl. 22. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos hagynod kell,hogy ugasson, ha nem foglalkozol vele akkor abba hagyja! szóval lehet pár napig nem fogsz aludni mert ugatni fog,de rá se nézz! pár nap alatt megunja ,hogy hiába ugat/nyávog nem lesz eredménye mert te nem fogsz vele foglalkozni :)
2012. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
csivavát legkisebb fajtából? Az igen,kár hogy csak egy méret létezik csivavából,de azért gratula a keverékedhez:) És még nyávog is??? Mondd neki hogy siccc!
2012. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele egy ágyban aludni, akkor ahogy az első mondta, ha pedig vele akarsz aludni, akkor vedd magad mellé szegényt... :)
2012. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
sajnos keverék a kutyusod :( reméljük nem egy kis szupergénhibás egyed, aki a 3. évét sem éli meg. ha most magadhozveszed, akkor egész életében melletted fog aludni. várj egy hetet, amíg sír, meg fogja szokni, és tudomásul fogja venni.
2012. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, így kényeztetik el az ölebeket... Aztán majd anyuci öléből harap mindenkire, aki közelít.
2012. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kis Pukkancs Wiki mutass már egy képet a legkisebb fajta csivavából:D
2012. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Vedd föl és aludjon Veled! Nálam is így kezdődött,az első hétben a mini csivavámnak lent csináltunk kis helyet, de állandóan éjjel sírt, nem tudott ott aludni fel akart jönni hozzám, csak mellettem tudott elaludni, azóta is folyamatosan ágyban alszik velem, van fönt az ágyon egy kis bújózsákja és abban vagy a takaró alatt! :)
2012. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mi a ****-nak tartasz te állatot?? Ha ugat vedd fel! Még kölyök és azért akar melled aludni h felmelegitsd, ahogy az alomtarsainak kellene ilyen korban... Nemis értem ilyen aranyos, ragaszkodó, szeretettol kicsattano kisallatot hogy tudsz tavoltartani magadtol...
2012. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi aki normális választ adoot! es aki nem azzok meg minnek kommenteltek, normálisválaszokat kértem ..!!
2012. szept. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!