Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg 4 hónapos...

Hogyan tanítsam meg 4 hónapos kölyökkutyámat arra, hogy visszahozza a labdát?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 09:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha eldobom neki, utánafut, de nem hozza vissza, mivel félti. Inkáb elmegy, és lefekszik jó messzire, nehogy elvegyem. Ha viszont nálam van a jutalomfalat, akkor érzi a szagát, és nem hajlandó elmenni, nem érdekli a labda.

Úgy szeretném, hogy pont ide a kezembe hozza.

2014. máj. 6. 09:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 7-9 hónaposan szoktam képezni! Játéknak jó, de ne várd el 1 ből. Az állatot is úgy kezed mint a gyereket! Te sem tudtál 4 hónaposan a labdába rúgni... Lényeg: tömör labdát átfúrsz, (mint a kiképzőknek van.) és ~2 m madzagot rákötsz, majd magadtól kb 1/2 m -re ledobod, és ha oda szalad érte, mondod neki: hozzám, és közben nem erősen-húzod a madzagot...Elsőre ne várd-türelem! soksikert4
2014. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet elöször a hozzám parancsot tanítsd meg neki. :)
2014. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 honapos Yorkim van,én azt mondom neki hozd ide megkeresi akárhol van és hozza is ,félti meg nehezen adja oda mert elötte még gyömöszöli picit meg morog de aztán leteszi,ha ö akar játszani akkor egyedul oda hozza leteszi vagy ha ulök feláll és az ölembe teszi.Én ugy csináltam ,hogy amikor föztem vagy bármit csináltam eldobtam neki és mindig csak azt mondtam hozd ide pár nap talán 4-5 és akkor már hozta.A jutalom fali nem nagyon jön be még nálunk ,mert olyan kis beles ,hogy akkor már csak az érdekli hogy megszerezze.
2014. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!