Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 vagyok, és értek a kutyákho...

12 vagyok, és értek a kutyákhoz. Szerintetek ilyen korban lehet kutyanapközit működtetni nyáron pár hétig?

Figyelt kérdés
Persze nem úgy, hogy csakis én, mert azt úgy nem lehet, de besegítenének. Ha találnék egy jó helyet, és reklámoznám, szerintetek megérné? Egyáltalán belefogjak? Értek a kutyákhoz, nekem is van, ezért gondoltam, meg mert imádom a kutyákat, így tudnék is velük foglalkozni. Köszi a válaszokat, ha kell, priviben is.

2014. máj. 7. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző, menhelyre felvesznek egy 15 évest?
2014. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

A kutyanapközihez baromi sok dolog kell.Először is alaptőke (pénz),másodszor egy raklapnyi ÁNTSZ előírást teljesíteni,szerződés,vállalkozási ismeretek...

12 évesen semmire nincs jogod,nincs tőkéd,nincs önállóságod egy eltartott személynek minősülsz.Ezen felül állatorvossal kell szerződni,megfelelő helyeket kialakítani,több kennelt építeni,beltérit és kültérit is.Pályázni a kutyák maximum számára,azt nem lehet túl lépni...adózni stb.Ezek nélkül meg bárki feljelenthet.

Ez a jogi oldal,tehát a válasz nem.


Emberi oldalról:

Normális felnőtt ember,tudja,hogy egy 12 éves nem "ért" a kutyákhoz,maximum szereti őket,de felügyelet nélkül senki nem bízna rád egy kutyát sem.Főleg,hogy még pénzt is adjon érte.

2014. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg annyit tehetsz, hogy ismerősök kutyájára vigyázol ingyen vagy valami jelképes összegért úgy, hogy a szüleid is besegítenek.
2014. máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de nem bíznám a kutyámat egy 12 éves kislányra, igazából még talán sétáltatni sem engedném felügyelet nélkül. Szerintem hívj fel pár közeli menhelyet, nem hiszem hogy lenne akadálya annak, hogy mondjuk segíts sétáltatni vagy kennelt takarítani.
2014. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!