Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fürdethetem?

Laucikom kérdése:

Mikor fürdethetem?

Figyelt kérdés
Találtam egy kb 6-7 hetes kutyust,eléggé kis büdi..most jöttünk az állatorvostól,de elfelejtettem rákérdezni tőle,hogy esetleg meg lehetne e fürdetni ennyi idős korban? természetesen kutyasamponnal gondolom.
2014. máj. 7. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem meglehet de ha meg is fürdeted akkor bent a házban, majd utána betakarni, meg minden hogy nehogy megfázzon! :)
2014. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze,bent gondoltam:) Köszönöm:) langyos szárítóval meg lehet szárítani azért nem? a másik kutyusomat fürdettem már meg,mondjuk ő 6 hónapos:)
2014. máj. 7. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 7 hetesen fürdettük meg a kutyánkat (igen szaporítós kutya, nem voltunk nagyon tájékozottak amikor vettük őt), utána meg megszárítottuk hajszárítóval, majd a napra "kiraktuk" a kutyát, és betakartuk. :) Meglehet szárítani (szerintem). :D
2014. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Délután 3-kor még 4 hetes volt. Hogy repül az idő...
2014. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen..azóta voltam vele orvosnál..
2014. máj. 7. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy másfél két hónaposan. Az egy baba kutya.
2014. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Nyugodtan. Vegyél valami bőrkímélő sampont, nagyon higítsd fel és utána alaposan töröld meg és szárítsd meg.

Egy fürdés senkinek sem árt, csak ne fázzon meg utána.

2014. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nekünk 9 éves a kutyánk és minden évben legalább 4-szer fürdik csak vegyél kutyasampont, a fürdést lehetőleg bennt tegyed(fürdés langyos vízben), fürdés után töröld meg törölközővel és hajszárítóval(langyossal) megszáríthatod, ja és persze vizesen ne mennyen ki a kutya ne feküdjön hideg kőre se stb... mert megfázhat! :)
2014. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!