Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy elfogyjon?

Figyelt kérdés
Télen hízott meg a kutyánk, egyrészt mert nem volt annyit sétáltatva plusz amikor, hidegek voltak, megengedtük, hogy az előszobában aludjon és most már napközben is sokszor csak ittbenn fekszik és nem mozog semmit. Másrészt télen tésztát adtunk neki olcsó táppal, ami gondolom megint csak hizlalta. Mostanában többnyire csirke aprólékot kap egy kis táppal. De valószínűleg ez a csirkeaprólékos etetés is meg fog szűnni és most már csak tápot fog kapni meg néha néha valami olyan maradékot. Le tudom-e fogyasztani, ha többet viszem sétálni sokszor futni is és tápot adunk neki, de kevesebbet? És néha azért kaphat csirkehúst, vagy az is csak hizlalja?
2014. máj. 11. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy az olcsó tescos táp nem épp a legjobb neki, de én gyerek vagyok nem tudom neki megvenni a kaját, anyukámék meg sokszor éppen, hogy csak kijönnek a fizetésből.
2014. máj. 11. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, le lehet fogyasztani de ez nagyon lassú folyamat. Mozgasd többet és egy kicsivel! kevesebb kaját kapjon.

nem szabad hirtelen nagyon csökkenteni a kajamennyiségét mert akkor úgyis keres magának valami pótlékot mert hirtelen csökken a vércukorszintje és nagyon éhes lesz.

2014. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kaphat húst persze. Sokkal jobb neki mint az olcsó tápok szójafehérjére.
2014. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább fordítva.Csirkehúst emelni,olcsó tápot csökkenteni és a maradékot elhagyni,mert az hizlal a legjobban.

És sokat mozgatni,de csak apránként kezdve,és mindig egyre többet.Tésztát,rizst ne adjatok neki,baromira hizlal.

2014. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!