Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik most a legkedveltebb...

Melyik most a legkedveltebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy most milyen kutyát vesznek az emberek a leggyakrabban? Egy-két éve mindenki Yorkshire terriert vett, most melyik a legkedveltebb fajta?

2014. máj. 11. 21:10
1 2
 11/19 Firestorm ***** válasza:
66%
Staff,pit,yorki meg ezek a fehér izék,bichon,akkor még francia bulldogok tömkelege,golden.
2014. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Magyar vizsla, border collie eléggé megszaladt most. Azon kívül a bull típusú terrierek. Sajnos az emberek nem mérik fel a képességeiket, képesek-e ellátni az adott fajta igényeit, csak azért veszik, mert népszerű.
2014. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Mostanában az amstaff, pit és ezek keverékei a legkelendőbbek, illetve a border collie, malinois.
2014. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ahol én élek, ott gombamód szaporodik a staffi és a hozzá hasonló keverék kutya

Kb. 7-8 kutya. Na mármost ebből talán 1-2 egyed az, akit nevelnek is, de ez az arány több mint kétségbeejtő, mert hiába van jól nevelt kutyám én igenis tartok az ilyenektől.


Arról már nem is beszélve, hogy az ilyen kutyák rendelkeznek IQ-bajnok gazdával, aki simán elengedi a kutyáját úgy, hogy még a nevére sem hallgat.

Én pedig kukkeroljam folyton a terepet, hogy melyik bokorból ugrik nekünk egy ilyne neveletlen eb...szánalmas.

2014. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Firestorm ***** válasza:
Mali?Én még életben egyet sem láttam csak keverékben.
2014. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
redbul minden nap látok ilyet :)
2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mali, border inkább sportkutyások körében, ami nem is baj. Bár utóbbi sajnos kezd terjedni fifigazdik körében is. Nagyon sajnálom.
2014. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi környékünkön yorkiból,bichonból,palotapincsiből,tacskóból van a legtöbb, viszont most lett 3 francia bulldog kb fél év alatt, ja meg boxerből is lett egy pár az utóbbi hónapokban.
2014. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem szeretnék tenyészteni kutyákat természetesen,, mert nem igazán értek hozzá :) és foglalkozni sem tudnék sok kiskutyával. csak kíváncsi voltam melyik fajták a legelterjedtebbek :)
2014. máj. 13. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!