Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér a széklete a kutyámnak,...

Fehér a széklete a kutyámnak, miért?

Figyelt kérdés

Yorkshire terrier kutya. fehér a széklete, fehér kemény, szerintem a mennyisége megfelelő.

de miért lehet fehér?

Tápot kap meg főtt húst, meg néha egy kis neki való maradékot, de hát az is húsból szokott állni.

minden nap kap tápot.


2014. máj. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
sok volt a csont. nagyon sok.
2014. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a túl sok csont okoz fehér székletet. Nem szabad neki sokat adni, mert szorulása lehet.
2014. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj annál a tenyésztőnél, akitől vetted, hogy miért lehet. Kistestű kutya egyébként nem is ehet csontot, legalábbis csirkét nem. Mi anno marhacsontot adtunk a kutyának, ha épp volt, semmi baja nem volt tőle.
2014. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem igazán tudok róla hogy sok csontot evett volna. talán egy kicsi csirke csontot de abból nagyon keveset ehetett ha egyáltalán evett, inkább disznó csontot szokott, de azt sem viszi túlzásba. van egy másik kutya, azt az mindig minden csontot megeszik.
2014. máj. 12. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tenyésztőtől vettem, 2 évesen vettem.
2014. máj. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!