Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Békéscsabán lehet e kutyát...

Békéscsabán lehet e kutyát futtatni kerékpár mellett?

Figyelt kérdés
Mi rendszeresen járunk a kutyámmal biciklizni a városba kb 1 éve már,és most a rendőrségnél összefutottunk 2 rendőrrel és ők figyelmeztettek hogy nem lehet kutyával kerékpározni ott,de nem tudom hogy most egész csabán vagy csak ott nem lehet,amúgy 1 év alatt rengetegszer találkoztam rendőrökkel és nem szóltak érte és kíváncsi lennék a jelenlegi(nem a régi törvényekre) hogy most nyugodtan vihetem e a kutyát.Hozzáfűzném azt is mielőtt bírálnának hogy csak engedelmes kutyát lehet kerékpárral vinni,az enyém jól nevelt engedelmes kutya és semmi probléma nincs vele.Előre is köszi a válaszokat
2014. máj. 12. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mivel tiltja a kerékpáros kresz, amit te baxtál éltedben egyszer is elolvasni, nyilván nem. Ebben az országban tilos kerékpáron ülve állatot vezetni.
2014. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem viheted sehol se. Orosházán legalábbis tilos.
2014. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Magyarország teljes területén, a közutakon...

[link]


“Bringával jó kutyát sétáltatni”

A KRESZ viszont tiltja, hogy kerékpáron ülve állatot vezess. Lehet, hogy kényelmes, de balesetveszélyes, nem csak számodra, hanem a többi közlekedő, sőt, a kutyád számára is.


jogosan bünteti a hatóság (szabálysértésnek minősül, és 3000 Ft-tól kezdődik a kiszabható büntetés mértéke)

2014. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Menj terepre és egyből lehet Bikejöring-ezni...

[link]

2014. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!