Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is a legjobb barátotoknak...

Ti is a legjobb barátotoknak tartjátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk teljes jogú családtagok.
2014. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a családtagomnak tartom.
2014. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ő a kutyám és ebben a legjobb.Szerencsére rendelkezem azzal a kėpességgel,hogy emberekkel teremtsek mély ės értėkes kapcsolatokat,barátságot.Ez több odafigyelést igényel,mint a kutya szeretetėnek megszerzėse,megtartása,mert egy magasabb szintű odafigyelést igényel a másikra.A kutya ėrtünk van,én pedig a barátaimért,szeretteimért.
2014. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a legjobb barátom a párom. Imádom a kutyáimat, de nekem egy baráttal szemben vannak bizonyos elvárásaim, úgymint a kommunikáció, órákat beszélgetni, nevetgélni, elmenni együtt sörözni, bulizni, filmet nézni, megosztani a problémát, örömöt stb. Ezek egyikét sem adják meg a kutyáim. Őket egészen másért tartom, náluk pont az a jó, hogy nem kell a bajaikat hallgatnom, kimegyünk együtt a természetbe, nem kell hozzájuk sem szólnom, hanem együtt tudjuk élvezni az élet természetes örömeit. Amíg ők gyíkokra vadásznak, én a madárcsicsergést hallgatom, nézem az eget, meg persze rájuk is figyelek:) Szóval ők inkább ilyen nyugalmi tényezők az életemben.
2014. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyáim támaszok, akik úgy fogadnak el ahogyan vagyok. Akik erőt adnak, mert gondoskodnom kell róluk fáradtan, lázasan, szakadó esőben is, ugyanakkor mellettük tudok igazán kikapcsolni, mert nem kell azzal foglalkoznom, hogy mit hogyan fogalmazok meg, hogy nehogy megsértsem az érzéseiket, vagy ne lehessen kiforgatni a szavaimat. Ettől függetlenül nem tudnak helyettesíteni sem gyereket, sem szerelmet sem barátot.
2014. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!