Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaiskolák miért ennyire...

A kutyaiskolák miért ennyire irreálisan drágák?

Figyelt kérdés
Mostanában több helyen is érdeklődtem és szinte mindenhol 1 hónapra kb.40 ezret mondtak. Heti 2x 1,5-2 órával. Szerintem ez borzasztóan sok. Ha kevesebbe kerülne, biztosan többen járnának és kevesebb agresszív kutya lenne.
2014. máj. 12. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A túlnyomó többség még akkor sem járna, ha ingyen lenne. Sokaknak csak indok az ár. Ezt csak az utolsó mondatodra reagáltam. Ez az ár egy hónapra rengeteg, keress más sulit, tuti van olcsóbb és nem feltétlen rosszabb ami olcsóbb.
2014. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha budapesti vagy nézz rá a Strázsa kutyasulira. Népligetnél van, 10ezer egy hónap ha menhelyről van a kutyád, 15ezer ha nem. Heti 4-szer van foglalkozás.
2014. máj. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is ugyanezt tapasztalom..Én ráadásul munkanélküli vagyok,így marad az internetes kutakodás, olvasás, videók...:)
2014. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Sok a 40.000 HUF. Még a mostanában felkapott Tükör suliban is 7 hét 39000.- forint, nem 1 hónap.

Két éve a mi sulinkban 9000 forint volt egy hónap, a kerületünkben másik iskolában három hó volt 30000 HUF.

2014. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ja, a Strázsa volt 3 hónapra harmincezer forint.
2014. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Tanfolyami rendszerben 7 hét 30.000-50.000 (tükör suli a legdrágább). A tanfolyam után (már ha nem tükör, mert akkor kettőt kell csinálni) van klub, ami ezekben a sulikban sem több, mint a többiben. A klub ilyen 10.000 ft. között szokott lenni/hónap, van, ahol olcsóbb, de ott általában, ha az ember több sportot csinálna, többet is kell fizetni.


Akárhogy is, 1 hónapra 40.000 őrült sok, melyik suli ez? Nem lehet, hogy félreértetted, és a két hónapos tanfolyam annyi?

2014. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg drága,ráadãsul a havi fizetősbe folyamatosan lehet bekapcsolódni.A turnusos tandíjak szerintem jobbak,csak ott nem tudsz hiányozni,végig kell nyomni az x hetet.Meg mielőtt bevãlasztasz sulit,nėzd meg,milyen módszerrel kik oktatnak.Ez a legfontosabb.A tükör vagy Cerbis sulik jól,legalábbis az én ízlésmnek.
2014. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Imola Ágnes ***** válasza:
66%
Drágának tűnik, ez csoportos foglalkozást foglal magába, vagy egyénit? Mert az sem minegy. Amúgy így soknak tűnik a suli,de gondolj bele, hogy egy jó kiképzőnél megtanulod hogyan irányítsd a kutyád, és így a következő 10-15 év problémamentes lesz. Szerintem egy jó kutyasuliba megéri befektetni.
2014. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Sok, de az hagyján, sok suliban meg ráadásul sz-rnak a fejedre ezért a pénzért. Én 100 ezer forintot hagytam ott egy iskolában, a kutyával az ég-világon semmit nem javult viszonyunk. Aztán inkább nekiálltam kutakodni én magam, és láss csodát, megtaláltuk a közös hangot. Még egyszer nem adnék ki ennyi pénzt.
2014. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a MEOE tagságot is számítva ,egy átlagos kutyasuli éves tagdíja cc : 9-10 000.-ft / év . ezért pedig hetente egyszer legfőképpen vasárnap 1,5-2 órás általános csoportos képzést tartanak ingyenesen . azaz fizeted a tagdíjat és vasárnap ingyenes a suli.

sok helyen létezik a bérlet rendszer , ami 1500-2000.-ft / alkalom ( 1 alkalom kb:1-1,5 óra ),és mondjuk 10 db-os kiszerelésben kapod a bérletet . így 10 általad választott és leegyeztetett időpontban kapod a képzést. és persze létezi a drágább, egyéni képzés ,ahol te mondod az időt, és esetleg a helyet is, a kiképző pedig házhoz, vagy a megbeszélt helyre megy .

mivel az információid részlegesek, sőt félrevezetőek, talán pontosabban kellene kérdezned.

a vonatjegy ára sem egyforma ! az ár nagyrészt attól függ,hogy mikor veszed a jegyet az utazáshoz képest! ez például angliában 100 % különbséget is jelenthet !

2014. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!