Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban olyan érzékenyek a...

Dexy kérdése:

Valóban olyan érzékenyek a német juhász kutyák, mint ahogy az internet irja?

Figyelt kérdés
Van egy 3 honapos német juhászom. Rengeteget eszik, eddig Junior ételekkel etettem most áttértünk a "nagy kutyás" ételekre. Egy nap 2alkalommal kap enni rendesen és napkozben neha egy kis nassolni valot (szaraz kutya kekszet és hasonlokat) Olvastam hogy etetes utan ne jatszunk vele mert belcsavarodasa lehet. Akarmikor eszik mi hagyjuk pihenni megis szaladgal. Hiaba nagy az udvar és hiaba setalunk minden nap, ebed utan sem pihen. Lehet ettol baja ? Köszönöm :)
2014. máj. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi... Az én kutyáim is evés után beindulnak.

Ha félted, zárd el .

2014. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha bezárom a boxba akkor is cirkuszol ugrál és dobálja a játékokat. Nem tudom megnyugtatni sehogy... :) Én tényleg vigyazok és oda figyelek rá, nem szeretném hogy baja legyen.
2014. máj. 13. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még bőven kölyöktápot kelljen kapjon, 3x.

Jól fáraszd le, és utána kapja meg a kajáját. Nem lesz energiája, csak csámcsogni....

2014. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kölykök már csak ilyenek :))

A gyomorcsavar általában felnőtt kutyákat érint.

2014. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves koráig szoktak kölyök tápot adni nekik. Abból is vannak Maxi Junior, vagy Giant Junior fajták. Egyébként egy kiadós játék után kapjon enni és be a kennelbe. Muszáj megszoknia a kennelt is, hogy ott le kell pihennie. Ne szaladgálj oda hozzá ha vinnyog.
2014. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!