Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállítással kapcsolatban...

Kutyakiállítással kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a statisztikából honnan lehet megállapítani hogy mennyi a nevező? Ha a tól ig szám megegyezik akkor 1 nevező van? Mert korábban 1 héttel ezelőtt ott mindkét szám 3-as volt. Most meg 10-es. Akkor plusz 7 fő jelentkezett? De a tól ig szám megegyezik, tehát 10-10. Nem nagyon értem ezt. Jó lenne tudni mennyien neveztek mert azért nem mindegy. Ez lenne az első kiállításunk.

2014. máj. 14. 07:58
 1/6 Akiteki ***** válasza:
Ne higgy a statisztikáknak. Elfelejtik frissíteni, nem dolgozták még fel a teljes létszámot. Egyébként is csak arra való, hogy jöjjenek még a nevezések, mert mindenki azt hiszi, hogy egyedül van. Aztán mikor odaérsz, akkor derül ki, hogy a statisztikában mutatott 3 kutya helyett 13 van a fajtában. Úgy jó nyerni, ha van konkurencia.
2014. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez elvileg fel van töltve május 13 este 8-ig. Tudom hogy úgy szép nyerni ha van konkurencia, de azért ha van 10 kutya akkor nem szívesen kezdeném úgy hogy 10ből utolsók vagyunk. Az én kutyám munkakutya, nem show, de ettől még szeretnénk kipróbálni. Most lesz kiállítás a közelünkben, így egy próbát megér.
2014. máj. 14. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nyíltban most nem nevezett egy kutya se és még közel is lenne a kiállítás, de ahhoz a bíróhoz akkor se vinném, ha ő fizetne érte. :) Amúgy meg tudom, hogy így se adná ki a címet, de még az is lehet, hogy kitűnőt se adna. Én úgy látom, hogy egyre kevesebb a nevezés. Talán a komolyabb CACIB-okra nem, de a világvégi CAC-ok mintha haldoklanának.
2014. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki az a bíró? :) Számít amúgy? Vagy a kiállítások világában is vannak stiklik? Nálunk Korózs-Papp Judit lesz a bíró.
2014. máj. 14. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Most címért mész kiállítani, vagy valóban a küllembírálatra vagy kíváncsi?

Ha tudod, hogy a kutyád nem a fajta most elvárt legszebbjei közé tartozik küllemre, akkor mit ér neked egy fals győzelem? Normális bíró nem is adja ki a győztes címet, ha nem érdemes rá a kutya.

2014. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutya érdemes rá, de ez a bíró nem alkalmas a fajta bírálatára és amúgy is ismerem az ízlését. Igen, a címért megyek, nem a küllembírálat miatt. Ha kiadná a címet, akkor leszarnám, hogy mennyire nem tetszik neki a kutyám. Küllembírálat miatt olyan speciál bíróhoz viszem a kutyámat, aki ért is hozzá, és ott egy erős mezőnyben tisztában vagyok az esélyeimmel is. Ráadásul az nem küllembírálat, amikor semmi értelmeset se mondanak, semmit se írnak a bírálati lapra, ha meg mégis, akkor az úgy hülyeség ahogy van. Egyébként pedig magam is tisztában vagyok a kutyám előnyös és hátrányos tulajdonságaival, emiatt nem kellene annyi kiállításra járni. Persze egy jó hangulatú kiállítás sok kutyával és jó bíróval cím nélkül is megéri (ezért szoktam pl. klubkiállításra járni), de ha már nincsenek nevezők, szar a bíró és mégis elmegyek és fizetek érte, akkor legalább a cím legyen meg! Mivel tudom, hogy nem lenne meg, így hülye lennék elmenni és fizetni a semmiért!
2014. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!