Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gonosz vagyok, ha arra várok,...

Gonosz vagyok, ha arra várok, hogy harapjanak meg már valakit végre a szomszéd kutyái?

Figyelt kérdés

Én szóltam neki, hogy nem kellene az utcára kiengedni a láncon élő agresszív támadós kutyáit.

De meg se hallotta amit mondtam szelektív hallás mint a kutyáknál működött.


És a kutyái támadnak az autókra, motorosokra kergetik őket harapnák a kerekeit ki.


Arra várok, hogy valakit megharapjanak, és akkor majd el kell vinni őket, és oda menjek a szomszédhoz, mosolyogva, hogy "Látod látod... én szóltam! :)"


Gonosz vagyok ha erre várok?



2014. máj. 15. 08:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, gonosz! Inkább a kutyarartás jogszabályát kéne az orra előtt lobogtatni, nem pedig azt várni, hogy valaki megsérüljön...még mielőtt te leszel az vagy valamelyik hozzárartozód!

Félreértés ne essék, nekem is herótom van a lakóhelyemen lézengő kutyáktól, akiknek tudom is ki a gazdája, de rosszat akkor sem kívánnék. Az önkormányzat intézkedhet (ha faluról van szó). Városban nem tudom ki az illetékes.

2014. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem, egyáltalán nem vagy az. Én arra vágyom, hogy téged harapjanak meg. Tudom, hogy utálod a kutyáimat!!!
2014. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:P
2014. máj. 15. 08:37
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy goni,de egy ėrtelmesebb lakos fogja,felveszi az egészet videóra,bejelenti a közjegyzőnél meg kihívja a sintėrt.Nálunk is volt ilyen kutya,na azt elintézte valaki még előttem.Tudom,nem az eb hibás,de a gazdit mégsem lehetett lelőni és az önkormányzat szart az egészre,Van ilyen is ,sajnos.
2014. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a kutyáknak akarok rosszat, hanem a szomszéd képébe vigyorogni hogy pórul járt!
2014. máj. 15. 08:47
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekes vagy.
2014. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Hányingerem van az ilyen kárörvendő emberektől!
2014. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Gonosz vagy, mert nem a problémát akarod megoldani, nem a kutyáknak akarsz jobb körülményeket, nem az embereket félted, hogy esetleg valami bajuk lesz, hanem csak az érdekel, hogy a szomszéd képébe röhöghess.
2014. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Intézd törvényesen, csinálj több dátumos fényképet arról, hogy kutyái utcán felügyelet nélkül vannak, jó ha olyat sikerül, ahol éppen agresszívak, önkormányzat közterület-felügyeletének jelentsd be, hogy a kutyái veszélyeztetnek, ezért kéred intézkedésüket.


2012. évi II. törvény a szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről


47. Veszélyeztetés kutyával


193. § (1) Aki a felügyelete alatt álló kutyát

a) a település belterületén felügyelet nélkül bocsátja közterületre, vagy kóborolni hagyja,

b)304 természeti és védett természeti területen, vagy vadászterületen - a vadászkutya és a triflakereső kutya kivételével - póráz nélkül elengedi vagy kóborolni hagyja,

c) szájkosár és póráz nélkül közforgalmú közlekedési eszközön - vakvezető, illetve mozgáskorlátozottakat segítő kutya kivételével - szállítja,

d) élelmiszer-elárusító üzletbe, közfürdő területére vagy játszótérre - vakvezető, illetve mozgáskorlátozottakat segítő kutya kivételével - beenged, illetőleg bevisz,

szabálysértést követ el.

(2)305 Aki veszélyes ebét nem zárt helyen tartja, vagy nem helyez el a ház (lakás) bejáratán a veszélyes ebre utaló megfelelő figyelmeztető táblát, szabálysértést követ el.

(3)306 Az (1) és (2) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt a közterület-felügyelő, természeti és védett természeti területen a természetvédelmi őr, helyi jelentőségű védett természeti területen az önkormányzati természetvédelmi őr, továbbá a mezőőr is szabhat ki helyszíni bírságot.

2014. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Jelentsd fel rendőrségen, vagy egyébb hivatalos szerveknél, polgármesteri, stb.Vagy a helyi állatvédőknél/gyepmesternél például.Annak több hatása lesz.Lehet, hogy befogják, elviszik az ebjeit, vagy megbüntetik őt!

Ha a kutyák megharapnak valakit, annak semmi hatása nem lesz!

2014. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!