Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Álvemhesség vagy...

Szerintetek Álvemhesség vagy vemhesség?

Figyelt kérdés
nagyon lóg a kutyámnak a csöcsei. vajon ez most mi lehet?

2014. máj. 16. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Orvos meg tudja mondani, mi viszont nem valószínű, így gépen keresztül.
2014. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel gépen keresztül senki nem tud gyógyítani, azt javaslom, ivartalaníttasd az állatorvosnál.
2014. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás
2014. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

megszulettek ^^

7 gyonyoru kis kutya lett. :)

2014. jún. 2. 08:57
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
7 újabb kölyök kerül majd utcára, vagy menhelyre. Gratulálok.
2014. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
magad neveben beszelj! ;)
2014. jún. 3. 06:16
 7/15 A kérdező kommentje:
Láttál már fajtiszta kutyát az utcán? ;)
2014. jún. 3. 06:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért magamból indulnék ki? Az én kutyám ivartalanítva van, és a jövőben is az összes az lesz.És igen, fajtiszta kutyát nem egyet láttam már kidobva, megverve, és fajTAtiszta kutyákat is dobnak ki. Vagy legalábbis annak mondott kutyákat, mert hasonlítanak egy fajtára.
2014. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos kérdező, nincs igazad.:( Nagyon sok fajtatiszta kutya kerül utcára és menhelyre. Szoktam menni, önkénteskedni szóval én szembesültem már ezzel...

Sajnos az emberek nem elég felelősségtudatosak. Ha a kutyádnak kölykei lesznek akkor te már értük is felelősséggel kellene, hogy tartozz. Ha esetleg sikerül is viszonylag jó helyre juttatni a kölyköket, mi lesz ha nekik is születik kölykük? Bizonyára, úgy gondolod, hogy az már nem a te bajod, téged már nem érint, pedig igenis kellene, erre is gondolnod.


Nem kötözködni akarok (és bizonyára a másik válaszoló sem), de ez felelőtlenség. Máskor mi előtt szaporítani akarsz, menj el egy menhelyre és nézd meg mi van ott, azután gondolkodj el rajta, hogy "vajon tényleg kell-e nekem elletni szerencsétlen szukámat?"

2014. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha egy kicsit is szereted a kutyákat, akkor legalább annyival segítsd a helyzetüket, hogy nem szaporítasz. Nem kell állatvédőnek lenni meg hasonló, mert már ez is bőven elég lenne (legalábbis akkor, ha többen gondolkoznának így).
2014. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!