Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gáz végigmenni az...

Mennyire gáz végigmenni az utcán ilyen szerelésben? (10-es skálán)

Figyelt kérdés

[link]


A gatyát nem vállalnám be, de ha ilyen K9 feliratú felsőben, németjuhásszal, rajta police felirattal masíroznék a városban mennyire néznének hülyének?


2014. máj. 17. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Az ilyen öltözet inkább inkább divatozás, mind kutyával, mind kutya nélkül. Igazi rendőr, katona örül, ha nem kell ilyen ruhában lennie.
2014. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jót röhögnék magamban, de különösebben nem izgatna. Ennél furább fazonok is vannak. Annyit gondolnék, hogy egy feltűnési viszketeséges illető, akinek az a vágya, hogy más legyen, mint a többi ember. Kárt nem tesz másban, hadd csináljon magából cirkuszt:D
2014. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Attól is függ, mennyire van kézben a kutyád. Ha ránézésre azt gondolják az emberek, hogy "ez igen", akkor elfogadható, de ha a kutya vonszol végig az utcán, akkor inkább nevetséges. Szerintem. De természetesen mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Nekem is van egy K9-es pulcsim, de ennyinél megálltam.
2014. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz bánni a kutyával én magamban kuncégnek, de egyébként nem igazán érdekelne. Kutyázáshoz nekem is vannak külön nadrágjaim, meg pulcsijaim amiken nem látszik a kosz, vagy csak nem érdekel, de azért komplett k9 szettet nem vennék kőkemény pénzekért, de te tudod :)
2014. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!