Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kb. mennyi ideig tart végigmen...

Kb. mennyi ideig tart végigmenni a londoni Madam Tussaud-on?

Figyelt kérdés

#London #Madam Tussaud
2014. ápr. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút rajtad múlik, hiszen végig lehet szaladni tíz perc alatt is, vagy benn lehet tölteni egy napot...
2014. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs tömeg, és mindent megnézel, és csigalassúsággal közlekedsz akkor is végig nézed 3 óra alatt.

Sajnos az ára ami igencsak drága, nem igazán adja vissza azt az élményt. Én nem igazán szeretem a tömeget, azt meg főleg nem, hogy nem látom a dolgokat a tömeg miatt. 2 x voltam ott , de rengeteg tömeg volt)

2014. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nézelődni akarsz, akkor kb. 2 óra. Ha fényképezkedni is akarsz a "sztárokkal", akkor nagyon sok időt kell rászánnod, mivel hatalmas sorokban állnak az emberek az egyes bábuk előtt. Tolakodni, előzködni kell, máskülönben esélytelen sorra kerülni.
2014. ápr. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hali. Nekem és 4 másik társamnak 2 és fél, 3 óra kellett, bár a nagy tömeg miatt elszakadtunk egymástól, így csak egyik barátnőmmel, ketten mentünk végig rajta, a többiekkel pedig a végén találkoztunk, ugyanis az utolsó állomás egy 4Ds film amit körülbelül 15-20 percenkét vetítenek, és tényleg rengetegen vannak ott, de ha elhagyjátok egymást odabent, ott, a "filmnél" biztosan összefutottok. :D

Egyébként mi nagyon sok helyen megálltunk fotózkodni, van egy ilyen sikoly barlang is ahová bementünk bár még így is kihagytunk pár dolgot. De ez igazándiból tényleg attól függ, hogy mennyit állsz le fotózkodni+a tömeg. :)

2014. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2014. máj. 6. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!