Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy boxer képes...

Szerintetek egy boxer képes ezekre?

Figyelt kérdés

Szóval szükségünk lenne 1 olyan kutyára ami elèggè izmos, problèma nèlkül megvèdi a területèt ès a saját testi èpsègèt, elviseli a gyerekek viselkedèsèt ès a többi vele èlő kutyát, nem ront rá a vendègsègbe èrkezőkre ha velünk vannak, de ha illetèktelen behatoló (kutya, ember) jelenik meg, akkor kellően fel tud lèpni ellene. Illetve kèpes alap parancsol vègrehajtására: ül, fekszik, marad, csibèsz, keresd, stb.

Ha lehet olyanok is írjanak akik rendelkeznek nèmi tapasztalattal a boxerek terèn



#kutya #boxer #állatnevelès
2014. máj. 17. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutya nem robot. A habitusától és nevelésetektől függ, hogy meg tud-e ezeknek felelni.

És amúgy manapság baromi könnyű egy kutyát leszerelni, szóval, ha elsősorban emiatt kellene, jobban jártok egy riasztóval.

2014. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre képes lehet egy boxer. Bár nem kifejezetten házőrző, se a mérete, se a szőre miatt (hideget nem bírja).
2014. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem robot, ezt senki nem állította, ès azt is tudom hogy ezekre tanítani kell. Elsősorban nem házőrző, hanem kedvenc lenne, de szeretnèm ha olyan kutya lenne aki senkit nem bánt ok nèlkül, de ha megkapja a parancsot, akkor a leírtakat is tudja teljesíteni. Azèrt tettem fel a kèrdèst, mert sokan azt mondták hogy ilyenekre kèptelen mert túl játèkos, mások szerint meg túl agresszív ahhoz hogy fegyelmezetten hajtson vègre ilyen feladatokat
2014. máj. 18. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, a boxer azért vad, mert úgy van tartva. Ha valaki nem úgy tartja,mint én, akkor nem harap, és nagyon okos is. Szereti a gyerekeket, és más kutyákkal is jól kijön.

Egyébként nagyon nyugodt fajta, de olykor játékos is.

Én csak ajánlani tudom!!!

2014. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!