Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberről kutyára terjed a...

Emberről kutyára terjed a kötőhártya gyulladás?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kell vinni a kutyát,ha az a baja?
2009. dec. 29. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt az orvos mondja meg hogy mi a baja. Otthon megállapítani nem egyszerű. Lehet akár hámsérülés vagy idegen tárgy is. Ha az, akkor igen terjed.
2009. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az én kutyámnak volt kötőhártya gyulladása.A javaslata az volt hogy amíg kenőccsel vagy gyógyszerrel nem kezeljük ki a betegséget addig ne érintkezzünk a kutyával,mert árthat.Pl:ne puszilgasd meg ne dörgölje az arcodhoz a fejét.Különben nem veszélyes rád nézve ha csak simogatod. És ez természetesen fordítva is igaz,ha a te esetedben van szó erről a betegségről.
2009. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
10.37es vagyok. Mármint az orvos javaslata :)
2009. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért kérdeztem,mert az öcsémnek most kötőhártyája volt.Ma reggelre pedig gennyes a kutyus szeme.Elkaphatta vajon?
2009. dec. 29. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
lehetséges. vidd dokihoz!
2009. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, terjedhet emberről kutyára és kutyáról emberre is, és mindenképpen el kell vinni állatorvoshoz a kutyust.
2009. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!