Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha csak az egyik...

Az baj ha csak az egyik kutyánk van kiengedve napközbe? 3 kutyánk van, abból 2 mindig a kennelbe van, de ők mindig is ott voltak, most 4 év körül vannak, a másik most lesz 1 éves.

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Miért különböztetitek meg a másik kutyát?

Amúgy igen, baj, de mit szólnál ahhoz, ha egész életedben egy szobába lennél bezárva?

Szegényeknek nincs mozgásterük. Az nem élet.

2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha minden nap sétálsz vele órákat akkor nem.De így kb olyan nekik mintha te az életedet egy pár négyzetméteres szobában élnéd le.
2014. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem baj. Ugyan már! Hogy lenne az? Dehogy! Nyugtasd meg a lelked, minden rendben van.
2014. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem,csak az a baj,hogy velük annak idején nem foglalkoztunk sokat,nem sétáltattuk őket.
2014. máj. 20. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
nem baj dehogyis, biztos jó a kutyáknak nézni, hogy az új kutyát kiengeditek őket meg nem...
2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Azért nem kellene így nekiesni.... szépen is ellehet mondani, hogy ezt nem jól csinálja. Szerintem egyesével engedd ki őket és először szellemileg foglalkozz velük( ül, fekszik pacsi, integet forog stb.) És hogy ha már elég fegyelmezettek, akkor kiviheted sétálni is őket, vagy egy nagy elkerített részre, hogy rohangálhassanak :) Egyszerre a három nem lehet kint?
2014. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát jó nem valószínű,hogy bántanák egymást,csak,ha az egyik nem akar játszani,akkor azt nem akarom,hogy megmorogja a másik.Csak már idősebbek,meg tényleg nem lettek valami okos kutyák,kicsit félnek is pedig nem ütöttük őket,és ilyen korba már nehezen tanulnának bármit.
2014. máj. 20. 18:29
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

4 éves kutyáid fiatal felnőttek, közel sem idősek.

Szerintem inkább keress nekik új gazdit, még bőven válhat belőlük csúcs-szuper társ, csak nem nálad.

2014. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,csak még nem tudom hova lehet őket lepasszolni
2014. máj. 20. 18:46
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
akkor miért kellett harmadik kutya, ha van két neveletlen, akiket "lepasszolnál"??
2014. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!