Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Valaki tapaszta...

Mi baja lehet? Valaki tapasztalt már ilyet? (videóval)

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves máltai selyemszőrű kutyám és egy 9 éves németjuhászom. A németjuhásznak kb. 3-4 hete elkezdett fájni a lába, és nehézkesen járt.. Mára már szinte fel sem kel csak segítséggel. A máltai selyemszőrűnek kb. 1 hete jött elő ugyanez a probléma. Ma már csak segítséggel tud felállni, maga alá vizel. Ezekhez a tünetekhez még remegés és hasmenés is társult. Ma már a hasmenés, remegés megszűnt, a székletük szilárd. Lehetséges, hogy mindkét kutyánál időskori ízületi betegség fordul elő? Erre gyanakodtam a tünetek alapján, de furának tartom, hogy egyszerre jött elő mindkét kutyánál. Az étvágyuk kitűnő, esznek, isznak is.

Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat.

Videót tudok küldeni segítségül, hogy mégis milyen az állapotuk.. ha valaki szeretne/tudna segíteni...


2014. máj. 20. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatorvos látta már őket? Nekem mérgezés jutott eszembe. Nincs haragosotok, vagy egy gonosz szomszédotok?
2014. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem dokinak kéne őket megmutatni, simán lehet mindkettőnél időskori probléma, de ha nagyon hasonló tünetek, stb., akkor akár lassan ható méreg is.
2014. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nj-nek simán lehet izületi gondja. 3-4 hete igen hűvös és nedves volt az időjárás. Erre sok idős kutya reagál.

A máltaidnál más lehet a helyzet, ha remegett, meg hasmenése volt. Ízületi gonddal nem lesz hasmenés.

2014. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!