Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet vagy inkább ne tegyem?

Jó ötlet vagy inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés
A faluban sok a kóborkutya, akiktől rettentően félek. Arra gondoltam hogy magammal vinném a nénetjuhászom , amikor viszem a lányom oviba, így biztonságban érezném magam. Szerintetek?
2014. máj. 21. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vinném a kutyát, attól a kóbor kutyák csak még jobban közelednének felétek, én a helyedben gázsprét vinnék egy esetleges támadás esetére.
2014. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem jó ötlet. a kobor kutákat csak még jobban vonzaná a fajtársuk, és ez miatt hamarabb támadnának rátok.


paprika spray-t vegyél az nem csak a kutyáktól de más támadoktól is megvéd

2014. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó ötlet. Mit fogsz csinálni, ha valamelyik kóbor riválist lát a kutyádban és nekimegy? Vagy több, mert a kóborkutyák akár falkába is vergődhetnek. Felkapod a kutyát a gyerek mellé az öledbe és rohansz?


A megoldás az lenne ha sintért hívnál aki elviszi a kutyákat, vagy állatvédőknek szólsz.

2014. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáz spray-t vigyél inkább. Én ha kutyával sétálok akkor a kóbor kutyák nem egyszer rám támadtak már.
2014. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gázsprayt vagy kutyariasztót vigyél magaddal. Az utóbbi egy kis kütyü, amin ha megnyomod a gombot, úgy iszkol el a kutya, mint ha kergetnék. Amúgy kutyafület bántó hangot ad, ki, de te nem hallod.

Ha ugatós a szomszéd kutya, akkor jól el lehet vele szórakozni :D

2014. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Potenciás ellenfél lesz a kutyád és ti is.

A kutyádnak neki megy 2-3 vagy még több kutya, akkor a kutyádnak nem sok esélye lenne. Max ha kistestűek a kóbor ebek,de gondolom mivel falu inkább nagyobb kutyák kószálnak.


Paprika spray,gáz spray és szépen elmenni mellettük mintha ott sem lennének,rájuk sem kell nézni.A gyerek ne sikítson,csak menjetek tovább.


Kóbor kutyák azért az esetek nagy többségében békések.Nem szabad futni,meg hirtelen mozdulatot tenni és akkor nem lesz gond.


Ha mégis le kell őket fújni.

2014. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pedig a nénetjuhászt ugye sétáktatni kéne rendszeresen, de így hogyan...:(
2014. máj. 22. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a sintért, hogy szedje össze őket.
2014. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem látom őket mindig. Lehet hogy van gazdájuk, nemtudom.
2014. máj. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!