Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász kislánynak jó...

Egy németjuhász kislánynak jó névválasztás az "Angyal"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem fura hangzásra. De bármilyen kutyának.
2014. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

olyat válassz, amit nem ciki emberek elõtt kiabálnod...

az én kutyám Doboz, ezen mindenki meglepõdik...

2014. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Névválasztásnál gondold végig azt is, hogy a kutyát biztos, hogy becézni is fogod. Angyi? Angyika?

Ettől függetlenül az Angyal tetszik. (Viszont hangzásilag nem az a tipikusan "ajánlott" név.)

Pl: Az egyik kutyám Aramis. Rami, Ramó, Ramesz, Ramicillin. Ez utóbbit nem ordítozom az utcán:)

2014. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szép név az biztos, de az előttem szólóval nagyjából egyetértek abban, amit leírt.


Esetleg Alíz - igaz ez is elég gyakori volt olyan 10-20 évvel ezelőtt, főleg németjuhászokkal találkoztam, akit így hívtak, de szerintem ez is szép.

2014. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Diamond05 válasza:

Először is : én mindenképpen valami rövid és egyszerű nevet adnék neki, hogy gyorsan meg tudja tanulni. Nagyon jól hangzik ez a név, de gondolj bele, mire utána kiáltasz lemegy a nap...

Másodszor : szerintem válasz olyan nevet, ami illik rá.Nem a pöttyire a foltira meg ilyenekre gondolok, hanem valami olyasmi, ami miatt egyedi és különleges számodra. :)

2014. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem csak olyat válassz amit később nem bánsz meg. Pl. az egyik ismerősömnek Legolasnak hívta de mára meg ciki lett és nem meri felvállalni :) Az enyémet Kyrának hívják és azt még felmerem vállalni :)
2014. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyémet is Kyrának hívják :))
2014. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most képzeld el ha eltűnik a szemed elől és kiabálsz neki "Angyalom hol vagy?" :DDDDD
2014. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az angol megfelelője az Angel. A helyedben azt választanám.
2014. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves utolsó, ezt hogy kell ejteni?
2014. máj. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!