Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy koborkutyat...

Hogyan lehet egy koborkutyat veglegesen elzavarni, elriasztani az autom alol?

Figyelt kérdés

Kb ket hete egy kisebb meretu kobor kutya mindig az autom alatt tartozkodik. Nagyon zavar,mert a nagy kutyakkal kotekedik,o meg a kocsi ala bujik,a nagyobb kutyak mivel nem fernek be mindig raugranak az autora es ossze karcoljak.

Szeretem a kutyakat,de ez nagyon nagyon idegesit,es nem tudom,hogy lehetne veglegesen elzavarni a kutyat,hogy ne jojjon vissza. Raadasul eszrevettem,hogy valaki ennivalot is visz neki,de meg nem lattam ki,csak latszanak a maradekok. Kerlek segitsetek otletet adni,mert mar nagyon idegesit! Evek ota azon a helyen parkolok a lepcsohaz elott! Mindenkinek megvan a helye, mashova nem tehetem.


2014. máj. 22. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Hívj fel egy állatvédő szervezetet, majd ők elviszik a kutyust.
2014. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Vagy a helyi gyepmestert.
2014. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!