Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a három fajta kutya megférn...

Ez a három fajta kutya megférnének egymást mellett?

Figyelt kérdés
Még nincsenek meg, még csak tervezgetek hogy lesz egy szuka pireneusi hegyikutyám, egy szuka nagy svájci pásztorkutyám, és egy kan tibeti masztiffon. (természetesen mindegyik ivartalanítva lenne, és természetesen nem mind a hármat egyszerre fogom megvenni) Szerintetek megférnének egymás mellett? Mármint hogy egymást nem bántanák ha jól vannak szocializálva meg minden?
2014. máj. 24. 16:07
 1/9 A kérdező kommentje:
* Ez a három kutyafajta megférne egymást mellett? :)
2014. máj. 24. 16:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt Neked senki nem tudja megmondani.

Hol fognak élni? Voltak már ilyen kutyáid?

2014. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyorsan utánaolvastam.

Sztem amikor aktuális lesz, akkor hívj fel tenyésztőket, hogy ők mit gondolnak erről, mert nem egyszerű történet.

2014. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól vannak szocializálva, akkor igen. De tibeti masztiff tenyésztők Magyarországon nincsenek, külföldről tudsz majd egyet beszerezni (hacsak időközben nem kezdi el valaki a tenyésztést.)
2014. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ők már nem tenyésztenek: [link]

Mert nem tudtam megnézni a neten hogy még tenyésztenek-e mivel a gépem lassú és hosszú idő még betölt egy oldal.

De ez most mellékes, pár év múlva tervezem őket.

Amúgy kinti-benti kutyák lennének, egy közepes méretű udvarunk van.Idő meg rengeteg lenne rájuk.

Amúgy ilyen kutyáim még nem voltak, csak labradorom meg beaglem.

2014. máj. 24. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, két olyan tenyészet van, akiknek van weboldaluk is.

Az egyiknél az utolsó alom 2009-ben lett lehozva, a másikban pedig decemberben szeretnének kölyköket, amiket elő lehet jegyezni. [link]

Bár az nem jelent semmit, hogy nem frissítik a weboldalt, felveheted velük a kapcsolatot, ha az első kennel a szimpatikusabb.


Ha valóban mindent tudsz biztosítani nekik, akkor belevághatsz, de azt kalkuláld bele, hogy három kutya eltartása, pláne, hogy nagytestűek, nem egyszerű.

2014. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pireneusival meg a svájcival sztem nem lesz gond, a tibeti masztiffhoz azért egy másik típusú szeméyliség kell, plusz rengeteg pénz. Számold csak ki, hogy a kullancs elleni védelem havonta mennyi lesz! Kajáról még nem is beszélve.
2014. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a zöld mancs mindenkinek ment. :)

A tibeti masztiff még nem biztos, mármint nem biztos hogy olyanom lesz.Olyan sok szép kutya van (mindegyik szép), szóval még nem tudom de a Nagy svájci pásztorkutya az 100% hogy lesz.Tudom hogy sok pénz meg minden. :)

2014. máj. 24. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyeden múlik, nem a fajtán. Szóval ki kell fogni a megfelelő egyedet, és nagyon jól kell tudni irányítani őket.
2014. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!