Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta a...

Szerintetek fajtatiszta a német-juhász kutyám?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el a tenyésztőtől. 3 hónapos és már akkora mint egy nagyobb tacskó. Egyenes a háta, rövid a szőre, farka sztem az átlagosnál hosszú. De ami a legfurább nagyon eleven, egyfolytában jön-megy lök fel mindent, ha eszik habzsol, keveseket kell adni, mert szinte nem is rág. A tenyésztő szerint ez normális fajtajelleg.

2014. máj. 24. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Képet még véletlenül se tölts fel, nehogy lássuk hogy néz ki...
2014. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kép is mindegy... ha van törzskönyv akkor fajtatiszta ha nincs akkor fajtajellegű keverék (már ha hasonlítani fog németjuhászra)
2014. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nagyobb, mint egy tacskó???

a NÉMETJUHÁSZ eleve nagyobb, mint egy tacskó...

gondolom még nem volt kutyád

2014. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ajánlom : kölyök kutyákról bőséges ismereteket szerezni. A net igen hasznos erre a célra.

A leírtak nem csak a fajtára jellemzőek, hanem minden egészséges kölyökkutyára.

2014. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Most kutyád van, vagy fajtatiszta állatod? Mert, ha kutyád van és felnőve ránézésre is német juhásznak néz ki, akkor nem mindegy fajtatiszta, vagy sem?
2014. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már elhoztad . Ha most kiderül esetleg ,hogy nem fajtatiszta,már nem is fogod szeretni ? Előbb kellett volna jobban utánajárni szerintem . Amúgymeg egyszerűbb lenne egy kicsit válaszolni,ha tennél fel képet róla :)
2014. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj, ezt imádom a magyar mentalistásban, felteszek egy ártatlan kérdés, és rögtön jön a rosszindulat meg a támadás.

Kedves 5-6. válaszoló igen jól feltételezitek, mivel úgy néz ki nem fajtatiszta a kutya ezért nem fogom szeretni, sőt megyek és agyonütöm.

Kedves 3. válaszoló, sztem Te pedig nem tudsz olvasni, mert az írtam 3 hónapos és már nagyobb mint egy nagyobb tacskó. Tisztábban vagyok vele, hogy egy németjuhász nagyobb, mint egy tacskó, és volt már kutyám.

Kedves 4. válaszoló, Neked meg ajánlom olyan kérdésekre válaszolni, amikhez értesz is, vagy érdemi választ tudsz adni. Tudom használni a netet, ezt a kérdést is fel tudtam írni valahogy ide. Egyébként az egyenes hát pont nem németjuhász fajtatisztaságra utal, ezt tudom, és erre a fórumra, mint megerősítés, véleménynyilvánításként tettem fel kérdésem. Szerintem nézegessél pár németjuhász képeket oldalról, és hagyjuk az ilyen felesleges evidens tanácsok osztogatását.

Kedves 2. válaszoló ez a válasz már használható valamire, esetleg kérhetem ennek kifejtését.

Képet tennék, fel de sajnos egy pillanatra sem áll le, így nehéz lesz

2014. máj. 25. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Egy kutya csak is akkor számít fajtatisztának, ha van törzskönyve. Ez azért van hogy a családfa visszavezethető legyen.

Ugyanis ha nincs akkor akár az ük anyja lehet mali vagy bármi .. lehet fel se tűnik külsőre, csak belsőleg nem nj-s tőle, de az is lehet hogy viselkedésre lesz nj-s és külsőre fog elütni tőle..


A németjuhász hátához picit én is kitérnék.

Az aki lejtő hátú németjuhászt vesz vagy tenyészt az én szememben állatkínzó.. ezekre a kutyákra rossz ránézni, és akinek az tetszik hogy egy állat nem tud kb rendesen járni az beteg ember..(persze ez off és csak magánvélemény)

2014. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, ha mutatsz képet, talán tudok segíteni abban, hogy megmondom, németjuhásznak néz-e ki. Ha van tk-ja, akkor gondolom nem is kérdés. De ha nincs, akkor vagy az, vagy nem. Nekem németjuhászom van, munkavonalú és nem csapott a s.gge. Mutass képet!
2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kettes,ne minket szidj akik tenyésztik hanem a fajta kitalálóját,mert a kiállításon nem veszik figyelembe az egyenes hátúakat.
2014. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!