Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya fogai? Mikor nőnek ki?

Kiskutya fogai? Mikor nőnek ki?

Figyelt kérdés
7 hetes a kutyus,a héten lesz 8. Folyamatosan rágcsál,beáztatva megeszi a száraztápot,de nem jöttek még ki a tejfogai. Érzem az ínye alatt,hogy ott vannak. Ugye ki fognak nőni,normális ez?
2014. máj. 26. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Fajtától függően 4-5 hetesen kezd kinőni a foguk. Egy 7-8 hetes kutyának már kint kell lennie.

Biztos, hogy ennyi idős az a kiskutya? Egy 8 hetes kutyának már szabadna szárazon enni a tápot.

Honnan származik az a kutyus?

2014. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
Valami nem stimmel vele. 3 hetesen már van foguk. Milyen kaját kap? Lehet hogy kálciumhiányos.
2014. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eukanuba puppyt, minden más teljesen jó nála,nem is értem.Mindkét szülő törzskönyves,hibátlan állat
2014. máj. 26. 12:41
 4/6 Akiteki ***** válasza:

hmmm... ez érdekes. Milyen fajta?

Tenyésztőt kérdezted?

2014. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki,még nem válaszolt, bichon egyébként. De eszi szárazon is a tápot és mindent rágcsál.Nem én hoztam el, mert szüleim kutyája és mikor rágcsálta az ujjam akkor tűnt fel.
2014. máj. 26. 13:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Kezd lassan kijönni az összes foga,így a 9. hétre. Tényleg nem fiatalabb,testvéreinek korábban kezdett nőni a foga,úgyhogy ez rejtély marad. A doki se mondott rá semmi okosat,csakhogy majd kinő. De köszönöm a válaszokat:)
2014. jún. 3. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!