Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire figyeljek a kiskutya...

Mire figyeljek a kiskutya első fürdetésénél? (Részletek lennt)

Figyelt kérdés
Nyolc hetes bichon bolognese kisfiú fürdetésénél mire figyeljek oda ?? Van ismerősöm akinek havanese van , ő mindig be fogja a kutya fulet hogy ne menjen bele viz . Ezt nekem is be kellene tartanom ?? ( első kutyám lesz szóval mindent írjatok le ! Előre is köszönőm .

2014. máj. 24. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,a fülére nagyon vigyázz,bele ne menjen a víz!
2014. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké rendben köszii
2014. máj. 24. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell befogni a fülét, csak mondjuk ne önts a nyakába egy lavor vizet meg a vízsugarat se nyomasd maxon a pofijába. Én mondjuk be szoktam vinni magammal a kutyát a zuhanyfülkébe, úgy nem baj ha vizes leszek és jobban hozzá is férek. Persze a fürdőkád is jó, legjobb ha van zuhanyrózsád. Kézmeleg vízzel, kicsi/közepes vízsugárral vizezd be a testét, nagyon ügyelj rá, hogy víz vagy kutyasampon ne menjen bele a fülébe vagy a szemébe. A fejét inkább a kezeddel vizezd be, úgy biztonságosabb. Finom, masszírozó mozdulatokkal samponozd be, majd alaposan öblítsd le. Közben beszélj hozzá, dicsérd meg ha jól tűri. És sose használj emberi sampont, csak kutyáknak valót.
2014. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm !!!
2014. máj. 24. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!