Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legerősebb, legfélelm...

Melyik a legerősebb, legfélelmetesebb kutya? (most nem csak a nagyság érdekel, hisz kis kutya is lehet félelmetes)

Figyelt kérdés
én a Rottweiler-re tippelnék. Erre a kutyára ha ránézek (akár képen is) egyfajta rémület vesz rajtam erőt, ennek a kutyának még a tekintete is gonosz.

2014. máj. 26. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Én általában megijedek egy kicsit, amikor egy nagyobb testű kutya szembejön az utcán, és nincs sehol a gazdája. De azért képről egyik fajtát sem gondolom félelmetesnek.


Szerintem a "legfélelmetesebb" kutya a vágott fülű dobermann. De én inkább azt mondanám, hogy a leginkább tiszteletet parancsoló külsejű kutya. Egyszer egy olyan jött velünk szembe, gazdával, és teljesen jól nevelt volt, csak kicsit már sötét volt, a kutya pedig hatalmas és gyönyörű, szóval kb a földbe gyökerezett a lábam. Az árnyékok szikárrá és komollyá tették az arcát, szóval nagyon állatul nézett ki. De egyébként találkoztam már napközben is dobival, az is nagyon szép volt, de nem volt félelmetes. Ezt inkább a helyzet hozza, én általánosan nem mondanám, hogy xy kutya félelmetes, mert semmilyen agresszív kutyával nem futnék össze védtelenül, és bármilyen barátságos kutyával szívesen találkozom.

2014. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát volt, hogy az autónkat megkergette egy szabadon kóricáló káj attól mondjuk kicsit besz*rtam. Külön fajta nincs amitől félnék, egyedek már inkább. Nekem is staffom van, élből elítélem a fajták megbélyegzését.
2014. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Én mindegyiktől besz@rok aki utcán sétál póráz nélkül én meg megyek a két kutyámmal.
2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a roti egyáltalán nem ijesztő (kivéve ha vicsorogva fut felém), a földszintes kutyák 100x rosszabbak a nagy kutyát legalább észre lehet venni (és úgy tapasztaltam hogy nem is olyan agresszív ha kiszökik csak felméri az embert és nem foglalkozik vele mert tisztába van az erejével) de ezek a szancókák a bokor alól támadják az ember bokáját
2014. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Manka68 ***** válasza:
70%

Én nem tudok földszintes kutyától megijedni, mit tud csinálni velem, beleharap a cipőtalpamba? Mert sokkal följebb nem tud...

Ha pedig mégis, akkor inkább attól félek, én teszek kárt benne. :-) De nem akarok kutyát bántani. :-)

Kisebb testű létére egyedül a puli tud megijeszteni, mert nemhogy a szemét nem látom, de néha azt sem tudom, melyik az eleje és a vége. :-)

Szerintem minden nagyobb testű kutya tud félelmetes lenni, ha akar. :-)

Alapból pedig inkább a csodálat és a tisztelet jut eszembe ha dobit, rotit, kuvaszt, komondort látok.

2014. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezek csak előítéletek, mitől lenne ilyeszőtbb egy roti mint egy labi? számomra nincs ilyesztő/gonosz/ronda fajta, láttam már olyan rotit aki odarohant hozzánk felugrott a vállamra és elkezdte nyalni a fejem teljesen spontán :D nem a fajtát kell elitélni hanem azt aki agresszívvá teszi az állatot. jó nem mondom énis megilyednék ha vicsorogva nekejőn egy nagy kutya,de az mind1 olyankor hogy hogy nézki vagy milyen fajta,am meg nekem pont a roti, meg a dobi a kedvenc fajtáim :)
2014. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a csivava a legdurvább :D kis méregzsák. De küllemre nekem a cane corso volt eddig a legdurvább, pedig egyébként nagykutyás vagyok, dogom is volt már, de annak olyan veszélyes kinézete van.
2014. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!