Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor megyek a kiskutyámért,...

Amikor megyek a kiskutyámért, vigyek neki vmi finomat (vagy akár a tápot, amit eszik), hogy "bevágódjak" nála?

Figyelt kérdés
Talán neki is könnyebb az elszakadás, ha egy olyan emberrel megy el, akivel kapcsolatban már vannak jó emlékei. Vagy túlkombinálom?
2014. máj. 26. 20:38
 1/6 anonim válasza:
52%
Vigyél neki kölyökkulyáknak való jutalom falatot de csak keveset adj neki. Esetleg egy kis játékot amit neki adsz vagy egy puha takaró amibe be bújhat ilyenek... Mikor en mentem a kiskutyamert ezeket vittem neki es azóta le se lehet vakarni rolam :D
2014. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, igyis-ugyis szeretni fog. Nem ember, hogy csak ajandekert figyel fel rad:)
2014. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Játékot meg takarót mindenképpen. Akkor vadászok neki jutifalatot. Köszi!
2014. máj. 26. 20:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Igazad lehet, ez csak az én lelkemnek kell, igaz? :)
2014. máj. 26. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék neki. Még a végén kihányja utazás közben.
2014. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én sem akarok fél kilót belegyűrni, csak egy-két falatot.

Meg nem az lesz, hogy odamegyek, aláírok, fizetek, aztán jövök, lesz ideje emésztgetni.

2014. máj. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!