Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fog reagálni ha elmondom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog reagálni ha elmondom, hogy hazudtam neki amikor megismerkedtünk, csak azért, hogy bevágódjak nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nem olyan rég ismerkedtünk meg, most kezd komolyabb lenni a dolog. Ő nagy rajongója az egyik énekesnek, én meg bemeséltem neki, hogy bevágódjak nála az elején azt, hogy ismerem, és hogy óriási nagy haverok vagyunk kisgyerekkorunk óta. A történet odáig igaz, hogy unokabátyámnak másik ágról rokona, így kicsi korunkba párszor találkoztunk, és játszottunk is együtt, de kb. 8-10 éve nem is láttam, a kapcsolatot se tartjuk. Ha nem lett volna népszerű akkor az utcán is elmehetett volna mellettem, meg se ismertem volna. Ez akkor hatott is, mert a lány totál oda volt azért, hogy én haverja vagyok a kedvencének, sikeresen bevágódtam ezzel. Úgy másfél hónapja történt ez, és ma hallottam, hogy itt lesz fellépése tőlünk nem messze amire szeretnénk mindketten elmenni. Elég kínos lenne ha találkozunk vele, és ott derülne ki, hogy bár valóban ismerjük egymást régről de még csak a kapcsolatot se tartjuk...Hogyan mondjam el neki, hogy nem teljesen igaz amit mondtam, és szerintetek hogyan fog reagálni rá? Köszi előre is.
2012. jan. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez akkor ilyen érdek kapcsolat akar lenni ? Hogy a csaj azért barátkozik veled mert ismered XY -ot.
2012. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pqpqpq ***** válasza:

hat eloszor is utalom az ilyen pocsoket akik ossze vissza hazudoznak hogy egy csaj felnezzen rajuk

masodszor remelem a csaj minelhamarabb ki ba.sz a pi.csaba teged

2012. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na legalább most rájöttél,h milyen fontosak az emberi kapcsolatok az életben! Mindenkivel jóba kell lenni,és valamilyen szinten tartani a kapcsolatot. Ez legalább kiváló alakalom,h felkeresd ezt a "régi ismerősödet" és most kezdj el újra összebarátkozni vele....A csajnak meg valld be az egészet,és ígérd meg neki,h felveszed most majd a kapcsolatot ezzel az énekessel,vagy legalább megpróbálod...ki tudja,lehet,elküld,de most így ezt tartom a legésszerűbb megoldásnak...
2012. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot könnyen feltudnám venni vele, mert több rokonommal és haverommal is jóba van, pl. unokabátyámmal azon kívül, hogy rokonok nagyon szoros barátságba is vannak. Egyébként amikor megismerkedtem a lánnyal, csak flörtölgettünk egymással, egyikünk se gondolta akkor még, hogy ebből akár komolyabb is lehet később. Akkor még jó ötletnek tűnt ez az egész, majd amikor láttam, hogy bevált ráhagytam. Most már tudom, hogy hülyeség volt...
2012. jan. 23. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!