Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ragadt a kutyám orrára?

Mi ragadt a kutyám orrára?

Figyelt kérdés
Tegnap este(éjjel) fura dolog történt, amit nem tudok hová tenni. Nagy sírása lettünk figyelmesek, és mire az ajtóhoz ugrottunk és kinyitottuk, a kölyökkutyánk berohant sírva a lakásba. Így nem láttuk mi történt, honnan futott. Eleinte azt hittük, hogy az idősebb kutyánk rálépett vagy a játék hevében fellökte. De nem. Az egész orra és az orr alatti része tiszta ragacs volt. Szürkés barnás világos ragacs. Mintha pillanatragasztó lenne..... Nem tudtuk hová tenni a dolgot, nagyon nehezen jött le. Körbenéztünk az udvarban, átfésültünk MINDENT de semmi "emberi" dolgot nem találtunk. Lehetséges hogy meztelen csiga vagy béka okozhatott ilyesmit? Vagy van valami állatnak ilyen ragacsos váladéka?

2014. máj. 27. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én békára tippelek.
2014. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Béka lehetett. Szegény!

Ilyenkor az a legjobb, ha azonnal HIDEG vízben lemosod az orrát.

Én is egyszer rémülten hívtam a dokit, mert nem elég, hogy ilyen volt a pofája, még habzott is a szája. És a majom még csak nem is tanult az első esetből :)

2014. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is hideg vizes ronggyal mostuk le meg szedegettük le valahogyan a ragacsot róla.
2014. máj. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!