Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában terveztem egy alap...

Mostanában terveztem egy alap tanfolyamot végezni a Cerberos kutyasuliba, de azt hallottam hogy az összes régi és jó kiképző elment, vagy kirugták. Tud valami pontosat mondani valaki? Elég problémás a kutyám és nem szivesen bíznám dilettánsokra.

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Beatrix31, most pont azok a "durva" stílusú kiképzők távoztak, és pont hogy most igyekszünk visszatérni a régi stílushoz. Az alaptanfolyamot pont az egyik legrégebbi kiképző vezeti, aki egyébként a kutyaovi vezetője is, amely a legnépszerűbb foglalkozásunk, és a babakutyáknál aztán igazán nincsen helye durvaságnak. ;)

Munkaversenyen meg azért nem találkozni velünk, mert nem munkakutya-iskola vagyunk. :)

2014. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A mostani Cerbis alaptanfolyam régi-új vezetője viselkedési problémákban szerintem a legjobb Joó István mellett az országban. Az eddigi kiképzők éppen hogy "halat adtak, és nem halászni tanítottak": náluk az volt a fontos, hogy az ő jelenlétükben működjenek azok a kutyák is, ahol a gazdik nem tanulták meg őket megfelelően kezelni - ezáltal persze egy csomóan istenítik őket, és csak egymás társaságában tudnak kutyázni.


Ha nem problémás a kutyád, én bátran merem ajánlani a tüköriskolákat, ha viszont igen, akkor nem annyira...

De persze a legegyszerűbb, ha eljössz akár kutya nélkül és megnézed. :)

2014. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom senkinek, nekünk csak negatív tapasztalat volt. :-(

Kezdő tanfolyamra jártunk és nagyon megbántam. Nem igaz, hogy pozitív megerősítéssel dolgoznak, sokszor használnak olyan módszereket, amiket mások már elavultnak tartanak...(pl póráz letaposása, segglenyomás, rángatás, nem szeretik a klikkert...) Szerintem vannak sokkal jobb iskolák!

Nagyobb a híre mint amit megérdemel. Lehet hogy igaz, mert a régi, jó kiképzők elmentek, nem tudom, én akkor csak a cikkeiket, bemutatóikat követtem, ezek ma már nem nagyon vannak (ez is asszem ezt bizonyítja)

2014. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Cerberos SOHA de SOHA többet! Jártunk ott pár hete és katasztrófa ami ott megy, nekem ez nem kutyázás!
2016. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!