Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos vagy tükör kutyasuli?

Cerberos vagy tükör kutyasuli?

Figyelt kérdés

Indokokat is kérek.

Melyikbe hogy tanítanak, mi az ami + , mi az ami - .

Előre is köszönöm.



2014. márc. 31. 00:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ízlés dolga.Oda kell menni,megnézni néhány órát és úgy dönteni.Tükörbe jártam,az öntörvényű kutyámnak nagyon jó volt,mert bár csoportban,de mégis egyéni foglalkozást tudtak biztosítani.Mivel turnusok vannak,nem folyamatos becsatlakozás,a csoport egyûtt tudott fejlődni,plusz össze volt válogatva.Persze iskolánként változik,milyen,mert minden oktató más.Ezért kell mindig lecsekkolni a sulit,ahova mész.
2014. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

koszonom.

kivancsi vagyok meg tobb tapadztalatra is.

es esetleg h mi az ami nagyon jo volt az orakban es mi az ami hianyzott esetleg.

Elore is koszonom.

2014. ápr. 1. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Cerberosba nem, de Tükörbe jártam.

Tükörben az jó, hogy elég érthetően elmondanak mindent, alapvetően hasznos dolgokat tanítanak és a standard esetekben a módszerük jól működik. A csoportok jó hangulatúak, a társaság kedves. A klub állítólag nagyon jó, de a profi sportolásra való felkészítéshez állítólag nem annyira.

Ami rossz, az az, hogy mindenkire ugyanazt a sémát akarják ráhúzni, és ha szólsz nekik, hogy de otthon még mindig nem lehet együtt élni a kutyával, akkor a válasz az, hogy "járj tovább, mert majd a középfok... majd az ŐV... majd a nemtudommi... során megoldódik". Ezért a valóban bonyolultabb esetekkel szerintem nem érdemes hozzájuk fordulni. A másik, hogy ha előtte jártál akármilyen oviba, ahol tanítanak valamit, akkor kb mindent tudsz, amit alapfokra kell, meg az E1-es vizsgára, szóval ex ovisként nagyon unalmas alapfokra járni. A 3. negatívum az üvöltés, meg az orracsapás. Ugyanis ezek a módszerek nem minden kutya esetében a legjobbak.

Ugye a tömegtermeléshez szükséges az uniformizálás, és sokaknak beválik.

2014. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm

További válaszokat még várok.

2014. ápr. 2. 17:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Az utolsóval tökéletesen egyetértek a tüköriskolát illetően. Alap kutyákhoz, alapabb problémákra tök okés, de ahol már komolyabb vagy bonyulultabb helyzet van, ott csődöt mond. Egyfajta sémával dolgoznak, ha az nem válik be, akkor max. egy másik alternatívájuk van, ha az sem, akkor vagy te vagy a hülye, vagy a kutya az ideggyenge. Nekünk, mivel komolyabb gond volt, nem vált be, de láttam sok olyan kutyát, akinél szintén komoly gond volt, mégis bejött. Kutyafüggő. Független fajtákhoz, mint pl. husky szerintem egyáltalán nem illik.
2014. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Huh nekem egy érzékeny kutyám van, aki a köves palackból is kifutna a világból. Úgy kezdték el vele büntetni, hogy meg se kérdeztek, jól be is stresszelték, nem is megy oda az oktatókhoz.
2014. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os, ez gondolom a Cerberos volt, mivel a tükörben nincs palack - ugye?
2014. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amiben én voltam, ott használtak.
2014. ápr. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A tükörben van palack, hogyne lenne.
2014. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak akkor nem került elő a palack soha, amikor mi voltunk.
2014. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!